yeni sezon tuğba venn giyim 2016 kış

yeni sezon Tuğba & Venn Giyim Kataloğu 2021

Tuğba & Venn markası özellikle modern muhafazakar denen kesim için oldukça revaçta olan tesettür giyim markalarından biri. Tesettür modasını her yeni sezonda ürünlerine taşıyan Tuğba Venn giyim, 2015-2016 sonbahar kış sezonunda da Batum şehrinde çekimlerini tamamladığı yeni sezon koleksiyonu kataloğu ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

İş hayatına atılmış kapalı hanımların kombinlerinde kullanabileceği şık ve kaliteli tesettür kıyafetleden, casual ve spor tesettür kombinler için hazırlanan “street style” parçalara kadar sizi hayata hazırlayacak birçok giyim modeli Tuğba giyim kataloğu ile karşınızda.

Tuğba Venn her yeni sezonda dikkat çekiyor

Son yılların en moda detaylarından olan deri detaylı kabanlar, manto ve pardesüler Tuğba 2015 sonbahar koleksiyonunda da var. ekoseler, kazayağı desenleri kış modasının zaten olmazsa olmazları, dolayısıyla modayı takip eden Tuğba giyim katalog modellerinde de bu moda desenleri görüyoruz. Volanlı hırkalar ve kabanlar ısıtırken zarafet vaad ediyor ve havalı bir görünüm sunuyor. Balıkçı yaka triko kazaklar ve A kesim yünlü uzun etekler ile kombinlendiğinde ise oldukça salaş kombinler elde edilebiliyor.

Tuğba 2016 eşarp modelleri de sezona iddialı modelleriyle giriş yapıyor..

yeni sezon yeni sezon tuğba venn ipek eşarp kataloğu yeni sezon tuğba 2016 sonbahar kış eşarp modelleri kataloğu

yeni sezon Tuğba Giyim kataloğunda tesettür yelek, 2016 kışlık kaplar ve yeni sezon kapalı elbise modelleri; 2016 tesettür modasına imza atmaya hazırlanıyor..

2016 Tuğba Venn Giyim Kataloğu

İşte yeni sezon Tuğba Giyim 2016 sonbahar kış Kataloğu..