2016 Nihan tesettür sonbahar kış yeni sezon

Nihan yeni sezon pardesü kap kaban kataloğu 2021

2016 Nihan tesettür sonbahar kış yeni sezonNihan 2016 sonbahar kış kap kaban pardesüNihan 2016 sonbahar kış yeni sezon kataloğuNihan 2016 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonuNihan yeni sezon pardesü kap kaban modelleri 2015-2016 sonbahar kış kataloğu yenisezonsonu.com ‘da.. Nihan yeni sezon kataloğu çıktı, yeni sezona ait birçok tesettür giyim markasında olduğu gibi nihan giyimin yeni sezon koleksiyonunda da kışlık tesettür giyim modelleri ön saflarda yer aldı. kap, kaban, pardesü gini nihan giyimin özellikle genç ve şehirli tesettürlü hanımlara yönelik tasarladığı dış giyim kıyafetlerinin yanı sıra, kış sezonu tesettür elbise modelleri ve yeni sezon nihan giyim tunikleri de büyük ilgi topladı.

Nihan yeni sezon pardesü kap kaban kataloğu 2016

Kapadokya’nın renkli mi renkli atmosferinde, arkaplanda rengarenk balonların olduğu en güzel kareler arasında görülen nihan giyim 2015/16 sonbahar kış yeni sezon ürünleri model model, renk renk karşımızda.. her yeni sezonda şıklığını ve çizgilerindeki kalitesini konuşturan nihan giyim, tuğba venn markasına ait bir diğer marka olma özelliğini taşımakta.

Nihan sonbahar kış koleksiyonunda kışın sevilen gri tonları, camel gibi deve tüyü renklerinin hemen hemen her tonu, toprak ve siyah renkleri bizlerden tam not aldı. Ayrıca geçen senenin de bu senenin de en popüler rengi olmayı başaran haki yeşili, yine zamansız şıklık parçaları olan trençkot modelleri ve kaplarda nihan giyim tasarımlarının şıklığıyla gözlerimizi kamaştırıyor..

Nihan 2016 sonbahar kış yeni sezon kataloğu

Nihan Giyim 2015/2016 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonu