Civil 23 Nisan Kıyafetleri 2020

civil 23 nisan kıyafetleri 2018 cici bici kız çocuğu ve delikanlı erkek çocuğu kostümleri çıktı. Birbirinden renkli ve eğlenceli civil 23 nisan kıyafetleri kataloğuna buyrun yenisezonsonu.com ‘da hep beraber bakalım..

Bugün 23 nisan kıyafetleri koleksiyonlarından civil çocuk giyim markasının 23 nisan koleksiyonuna büyüteç tutuyoruz. en güzel çocuk giyim modellerinin yer aldığı 23 nisan kataloglarından biri de civilin yeni çıkan 23 nisan kıyafetlerinde sizi bekliyor..

Civil 23 Nisan Kıyafetleri 2018

23 nisan özel koleksiyonlarından biri de civil giyim 23 nisan kataloğu oldu. bu katalogda erkek çocuklar için lakost tişörtler, kanvas pantolonlar, papyonlu çocuk gömlekleri ve kısa kollu gömlekler ön plana çıkarken, kız çocukları için ise; tütülü elbiseler, tütü etek modelleri, kolları tüllü elbiseler ve payetli tişörtler öne çıktı.

tül kolları volanlı, papyonlu 23 nisan kıyafetleri çok sevimli durmuyor mu?

kan kırmızı bayrağımızı simgeleyen kırmızı beyaz 23 nisan kıyafetleri hemen hemen her 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramından en çok tercih edilen renkler arasında başı çekiyor.

kalp payetli bu kırmızı tişört ve altın kalp yaldızlı beyaz tütü etek sizce de çok cici bir 23 nisan kombini olmamış mı? ünlülerin kıyafetlerini andıran bu tarz “yetişkin modeli” kıyafetleri ben açıkçası pek uygun bulmuyorum çocuk kıyafeti olarak. elbette ki çok yakışmış ve çok sevimli duruyor ancak çocuklar bırakın çocuk gibi giyinsin. zaten büyüyecekler. ispanyol kollu beyaz bluz altına siyah mini kloş etek bir kız çocuğunu tini mini bir hanımefendiye çevirmenin bir başka yolu.
ispanyol kollu beyaz bluz altına giydirilen paçaları volanlı siyah tayt sizce de çok tatlı olmamış mı? yazlık çocuk giyim modelleri 23 nisan özel kataloglarında yerini aldı. marin renkleri kullanılan mavinin en güzel tonlarındaki bu 23 nisan kıyafetleri yazı erken getirmiş. kabarık sarı tütü etek üzerine siyah tül kollu bluz kızımızı arı mayaya benzetmemiş mi? ancak bluz benim yetişkin modeli gördüğüm bir bluz olmuş yine.

temizliği ve masumiyeti çağrıştıran beyazın sadeliği bu güzel kız çocuk elbisesinde kendini göstermiş. 23 nisan kıyafetleri arasında belki de kız çocuklarına en çok yakışacak en masum model bu bence.

bayrama gider gibi giyinmek dedikleri bu olsa gerek 🙂 23 nisan çocuk bayramında da bayrama gider gibi giyinilir zaten di mi ama 😉  ve bu kadar 🙂