yeni sezon Skechers erkek ayakkabıları

erkek spor ayakkabı Skechers_Gorun3 229 TL 2014

yeni sezon Skechers erkek ayakkabıları fiyatı

Memory Foam, GoWalk 2 ve GoRun 3 serilerinden yeni sezon Skechers erkek spor ayakkabı fiyatları GOrun3 serisi ayakkabılar 229 TL – Memory Foam serisi ayakkabılar 189 TL

Amerika’nın en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Skechers, teknoloji ve konforu bir araya getiren modelleriyle rahatlığı ayaklarla buluşturuyor.

2014 Skechers erkek

Skechers’ın ayakları dinlendirecek Memory Foam ve GoRun3 serilerinin renkli modelleriyle erkekler de artık modaya ayak uyduruyor.

erkek spor ayakkabı Skechers_Memoryfoam 189 TL 2014

Skechers’ın Memory Foam ve GoRun3 modelleriyle erkekler ayaklarında ayakkabı yokmuş hissi ile yumuşacık bir tabana basacak; rahatlığın ve konforun keyfini sürecek, renklerin büyüsüne kapılacak.

yeni sezon Skechers erkek ayakkabıları

Günlük hayatta da müdavimleri tarafından tercih edilen Skechers’lar rahatlığı, hafifliği ve konforuyla ön plana çıkıyor. Özel bir plastik materyalden üretilen Memory Foam tabanlı Skechers ayakkabılar, rahatlık, konfor, yumuşaklık ve hafiflik hislerinin hepsini bir arada sunuyor. Skechers Memory Foam ayakkabılar pamukların üzerinde yürüyormuş hissini veriyor. GOrun3 serisi ise 4 yana esneyebilen özel üst materyali, ayağın nefes almasına her zamankinden daha çok yardım ederken, ön kısmındaki özel alanı da ayak parmaklarının daha rahat hareket etmesine olanak tanıyor. Her zamanki gibi hafif ve esnek olan GOrun 3, profesyonel koşu için mükemmel bir geçiş ayakkabısı olmanın yanı sıra günlük kullanımda da ekstra rahatlık ve konfor sunuyor.

Skechers’ın en zengin ürün çeşidi Skechers Suadiye mağazasında bulunuyor. Boyner, YKM, Intersport ve Ayakkabı Dünyası gibi büyük perakende noktalarından ve morhipo.com, zizigo.com gibi alışveriş sitelerinden de Skechers ürünlerine ulaşabilirsiniz.

yeni sezon Skechers erkek ayakkabıları fiyatı GOrun3: 229 TL – Memory Foam: 189 TL