23 nisan kıyafetleri tütü etek modelleri

23 nisan tütüleri

kız çocukları için 23 nisan kıyafetleri arayanlar, eğer kızınızın tek bir giyim parçasıyla balerinlere dönmesini istiyorsanız ve 23 nisan gösterisi için almanız gereken kostüm bir tütü etek body takımı ise işte sizler için tütü perisi koleksiyonundan tütü etek modelleri ve tütü body modelleri.. 23 nisan elbiseleri kız çocuk kıyafetleri için çeşit çok..

23 nisan tütüleri

23 nisan kıyafetleri

kız çocukları için 23 nisan kıyafetleri arayanların kurtarıcısı olan 23 nisan tütüleri, üzerine takım olarak hazırlanan minnie mouse’lu, hello kitty‘li, pul payetli, incili, bebe yakalı, cupcake figürlü ya da çiçek aplikeli badiler ile şıklığı bir seferde yakalıyor. tütü etek modelleri ayrıca özel gün ve gecelerde de minikler için giydirilebilecek en uygun fiyatlı özel gün kıyafetlerinden.. ucuza ve uygun fiyata davet elbisesi, doğum günü elbisesi ya da 23 nisan elbisesi arayanlar için tütü etekler kesinlikle iyi bir 23 nisan giysileri alternatifi..

tütü etek modelleri kalite kalite renk renk değişmekle birlikte fiyatları 20 lira ile 200 lira arasında farklılık gösterebiliyor. kimi tütü etek sadece bir sıra tülden basit bir şekilde yapılıyor, çocuğun külotlu çorabına kadar içi gözüküyor. bu tür tütü etekleri giydirirken çocuğun altına mutlaka kalın çorap ya da tayt giydirilmesini tavsiye ederim.

tütü etek modelleri

bazı tütü etekler ise altı kabartılmış, kabarık tütü etek modelleridir ve kat kat tül ve etek uçlarına da çeşitli detaylar kullanılmıştır. tütü eteklerin üzeri papatyalı, güllü, tüllü, kanatlı ve pulpayetli olanları da mevcuttur.

özel tasarım tütü eteklerin üzerine yine özel tasarım body ile takım saç bandı, taç ve bandalar satılmaktadır. tütü etek badi setlerini bebeğiniz için özel olarak diktirebilir ve 40’ı çıktığında mevlüt seti olarak da kullanabilirsiniz..

Yorumlar kapatıldı.