Kate Moss Topshop X yeni sezon koleksiyonu

yeni sezon top shop topshop 2014 yaz koleksiyonu modelleri Kate Moss giyim stili tarzı

Kate Moss Topshop X yeni sezon koleksiyonu gün sayıyor.. Sıfır bedeni ve kafası iyi hoyrat tavırlarıyla ünlü top model Kate Moss ve Topshop yeni sezon koleksiyonunda yine birlikte çalışmış….

baş döndüren dore altın gece elbiseleri

Top shop 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonu Kate Moss imzalı…. Kate Moss ile Top Shop yeni sezon koleksiyonu adı KATE MOSS X TOPSHOP..

KATE MOSS X TOPSHOP spring summer 2014 004 collection

Kate Moss Topshop 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonu 30 Nisan’da tam 40 ülkede birden satışa sunulacak…

Kate Moss Topshop X yeni sezon koleksiyonu

Kate Moss for Topshop oldukça popüler ve trendy olmuştu hatırlarsanız.. Farklı ve vurdumduymaz cool = soğuk tavırlarıyla diğer top modellerden ayrılan Kate, kendini en iyi ifade edebildiği Top shop’a geri dönüş yaptı.. top shop 2014 yaz sezonu için yeni sezona özel bir summer collection hazırlamış.

Balearic, Tailoring Noir, Pajama Dressing ve Coctail Hour olmak üzere 4 farklı alt koleksiyona sahip kreasyonda boncuk ve taş detaylı abiye elbiselerden, home wear styles’ten ilham alınan silk blazer ve silk pantolonlara kadar oldukça çeşitli topshop yeni sezon modellerine sahip. Kate Moss stylish tarzını bu koleksiyona yansıtmış ve kendi gardrobundan esinlenmiş. Ayrıca yaz tatillerini geçirdiği Balearic Adasının yerel kostümlerinden ilhamla tasarladığı kaftanla da ada halkına selam göndermiş.

Kate Moss For Topshop 2014′ün favori parçalarından biri de Kate’in Rolling Stones konserlerinde giydiği mavi püsküllü ceket. Zaten tüm koleksiyona püskül detayının ve ipeğin damgasını vurduğunu söylemek mümkün.