yeni sezon Aldo erkek koleksiyonu

2014 aldo erkek ayakkabı modası

aldo 2014 yaz erkek ayakkabı wongta 259TL aldo erkek ayakkabı zobell 229TL aldo süet kösele erkek ayakkabı waylin 329TL

2014 aldo erkek ayakkabı modası

işte yeni sezon 2014 erkek ayakkabı modası trendleri… 2014 erkek ayakkabı modasından çizgiler taşıyan Aldo 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonuna ait erkek ayakkabı, aksesuarlar ve çanta modelleri. aldo yeni sezon erkek koleksiyonunda klasik deri modeller, bağcıklı lastik tabanlı ayakkabılar, bağcıklı süet ayakkabılar yeni sezonun modernize edilmiş loafer modelleri şıklık ve rahatlığı buluşturuyor. 2014 Aldo erkek ayakkabı modelleri, bay çanta modelleri ve erkeklere için aldo markalı şık aksesuarlar..

2014 yaz erkek aksesuar gözlük çanta saat modası

2014 ayakkabı modası

HEM RUHUNUZ HEM AYAKLARINIZ ŞENLENECEK
ALDO’nun, 2014 İlkbahar-Yaz Sezonu’ndaki rengarenk ayakkabılarıyla
baharın enerjisini sadece ayaklarınızda değil ruhunuzda da hissedeceksiniz
40 yılı aşkın süredir kadınların en önemli yol arkadaşı olan Kanadalı ayakkabı, çanta ve aksesuar markası ALDO 2014 İlkbahar – Yaz sezonunda hem bedeninizi hem de ruhunuzu iyileştirecek. Tek yapmanız gereken birbirinden renkli tasarımlar arasından size en yakınını seçmek.
Kadın ruhunun çeşitliliği karşısında saygıyla eğilen Aldo markası sırf bu yüzden geniş bir koleksiyonla tüketicisinin karşısına çıkıyor. Bu koleksiyonda her ruh, her beden aradığını buluyor.
2014 İlkbahar – Yaz sezonu aldo 2014 kadın koleksiyonu model Lindsey Wixson enerjisinden ilham alırken, erkek koleksiyonu deniz ve hava subaylarından esinleniyor.
2011’den bu yana üretilen ALDO Mr. B koleksiyonu ise yine her sezon olduğu gibi ALDO’nun üst düzey kalitesini yansıtıyor. Geleneksel üretim tekniği ile sağlam, modern, rahat ve el yapımı modellerden oluşan koleksiyon Avrupa’nın en iyi fabrikalarında el yapımı olarak üretiliyor. Aldo Mr. B dünyada 213 adımda üretilen tek koleksiyon olma özelliğini taşıyor.
ALDO 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonu

aldo erkek terlik vahala 159TL
ALDO 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonun hikayesi 80’lerin ve 90’ların ikonik pop kültüründen yola çıkıyor. Tasarımların bize hissettirdikleri, efsane fotoğrafçı ve reklamcı Oliviero Toscani’nin eserlerindeki enerji ve optimizm ile aynı. Kabile yaşamından Japon kültürüne, Arabistan çöllerinden denizlerin en derin maviliklerine kadar bir çok kültüre ve yaşam tarzına göndermeler yapan koleksiyon, ünlü model Lindsey Wixson, Ming Xi, Fransız model Camille Rowe, Kanadalı erkek model Simon Nessman ve Paraguaylı futbolcu Eric Ramos gibi isimlerle hayat buluyor.
Baharın enerjisini ayaklarınızda hissedeceğiniz ürünlerle sezonu karşılayan ALDO’nun koleksiyonunda, kadın ayakkabıları arasında, “elektrik mavi, parlak turuncu, holografik gümüş renklerde mini ve orta boy topuklar, sezonun sportif esintisini taşıyan dolgu topuklar ve platformlar, siyah ve kemik tonlarında stilettolar, dantel detaylı ayakkabılar, indigo-boyama teknikleriyle bağcıksız yat ayakkabıları” yer alıyor.
Erkek koleksiyonunda ise “klasik deri modellerin” yanı sıra “bağcıklı lastik tabanlı ayakkabılar, bağcıklı süet ayakkabılar, sezonun modernize edilmiş loafer modelleri” şıklık ve rahatlığı buluşturuyor.

 2014 ALDO erkek ayakkabı modası

⦁ CASUAL: RAHATINA DÜŞKÜN ERKEKLERE ÖZEL
Rahatlığına ve şıklığına eş zamanlı dikkat eden erkeklerin seçimi casual modeller bu sezonda renkleri ve modelleri ile göz dolduruyor. Kahve, gri, mavi ve siyah seçenekleri deri ve süet modellerde etkileyici kombinler oluşturuyor. Zıt renklerin uyumundan ilham alınarak tasarlanan koleksiyon ise deri, casual ve süet seçenekleri ile erkeklerin beğenisine sunuluyor.

⦁ DEBONAIR: GECENİN EN ŞIK ERKEĞİ ALDO ERKEĞİ!
2014 İlkbahar – Yaz sezonu ALDO erkek koleksiyonun dikkat çeken bir diğer parçası ise zarif erkek modelleri. Erkek takım elbiselerinin vazgeçilmez bir kombini olacak klasik deri ayakkabılar tokalı monk ayakkabı tasarımları ve delikli modeller ile fark yaratacak.

⦁ SNEAK ATTACK: SPOR AYAKKABILARI ŞEHRE UYUM SAĞLIYOR
ALDO bu sezon şık ve rahat spor ayakkabı modelleri ile günlük hayata sportif bir dokunuş katıyor. Hybrid Hyperfuse Sneaker ve Balmoral modeller koleksiyonun temelini oluşturuyor.
Ultra rahat taban yapısı üzerine file detayları ile tasarlanan modeller günlük kıyafet kombinlerinde spor ayakkabı rahatlığı hissettirecek. Açık gri, koyu gri ve siyah renk seçenekleri ayakkabıların stiline değer katacak.

⦁ THE SLIP: GÜNLÜK KOMBİNLERİN VAZGEÇİLMEZİ
Hem klasik hem günlük kombinlerinizle kolayca kullanabileceğiniz deri loaferlar, bordo, kahverengi ve siyah renkleri ile her zevke hitap ediyor.

ERKEK ÇANTALAR  2014 İlkbahar/Yaz sezonu ALDO koleksiyonu çantaları da tıpkı ayakkabılarda olduğu gibi havacılardan ve denizcilerden esinleniyor. Pratik ve fonksiyonel kullanım özelliklerinin göz önünde bulundurularak tasarlandığı kanvas kumaşın tercih edildiği çanta koleksiyonu bu sezon erkeklerin işini rahatlatacak. Zımbalı sırt çantaları, spor çantaları, üstten askılı, katlanabilir çantalarda sezonun renkleri denizci mavisi, siyah, beyaz, açık kahverengi renkler ve renk blokları tercih ediliyor.
ERKEK AKSESUAR  ALDO çorap koleksiyonunda sezonun teması hava ve denizcilerden ilham alınan simgeleri görmek mümkün. Mavi, turuncu, gri ve her sezon vazgeçilmez renk olan siyah bu sezon da elbiselerin adeta tamamlayıcısı çorapların kombin tamamlayıcısı olacak.
İlkbahar ve yaz sezonunun vazgeçilmez aksesuarı gözlük seçenekleri ALDO bu sezonda göz dolduruyor. Pilot gözlük tasarımlarının hakim olduğu koleksiyon parçalarında mavi ve siyah renkler kullanıldı. ALDO pilot gözlükleri ile bu sezonun en iddialı erkeği ALDO erkeği olacak.

ALDO Hakkında: 81 ülkede 1700 mağaza ile faaliyet gösteren  ALDO,  yüksek kalite ayakkabı ve aksesuar ürünleriyle dünya genelinde eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.  Ana değerleri aşk, dürüstlük ve saygı olan ALDO, çalışanlarının yaşadığı ve çalıştığı ortamları geliştirme anlayışını benimsemiştir. 1972 yılında Quebec, Kanada’da Aldo Bensadoun tarafından kurulan marka  Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Avustralya, Afrika ve Asya’da faaliyet göstermektedir.