Anneler gününe özel anne kız uyumlu giyim modelleri

anneler gününe özel anne & kız kıyafetleri lcw

Anneler Günü yaklaşıyorken birbirinden güzel anne kız giyim koleksiyonları raflarda yerini alıyor. LC Waikiki’nin Anneler Günü özel koleksiyonunda anne kız uyumlu giyim sevenler için muhteşem anne kız kombinleri ilkbaharın ve yazın havasını doyasıya yaşatıyor.

elsiva kiki anneler günü özel anne kız kombinleri lcw

LC Waikiki’den anneler gününe özel anne & kız kıyafetleri lcw  anneler günüiçin hazırladığı anne kız koleksiyonu ile karşımızda. Anne kız uyumlu giyimi seven annelere kız bebekleri ve/veya kız çocukları ile uyumlu giyinmelerini sağlayacak olan lc waikiki anne kız giysileri tüm lc waikiki mağazaları ve online lcw mağazasında sizleri bekliyor. anneler günü için hazırlanan koleksiyonlara bir yenisini de elsiva kiki ekliyor ve waikiki ürünlerinin çeşitliliğini daha da arttırıyor..

lc waikiki anneler günü özel anne kız uyumlu giyim kıyafetleri elsiva kiki lc waikiki anneler günü özel anne kız uyumlu giyim kıyafetleri kombinleri lcw  elsiva kiki lc waikiki anne kız uyumlu giyim kıyafetleri kombinleri lcw

anneler gününe özel anne & kız kıyafetleri lcw

Türkiye’nin moda ve perakende lideri LC Waikiki, her zaman en iyisini hak eden anneler için hazırladığı özel koleksiyonuyla, Anneler Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. LC Waikiki’nin Anneler Günü özel koleksiyonundaki tasarımlar, kalite ve rahatlığı bir arada sunarken, anneler ve kızlarına özel birlikte giyinebilecekleri birbirinden trend parçalarıyla da dikkat çekiyor.

elsiva kiki lc waikiki anneler günü koleksiyonu anne kız kombinleri lcw

LC Waikiki “Annem ve Ben” koleksiyonu ile anneler ve kız çocukları aynı giyinecek 

Bahar mevsiminin en güzel renklerini desenlere dönüştüren LC Waikiki’nin Anneler Günü için hazırladığı kombinlerde pudra tonları ön planda. Oldukça rahat kesimlere sahip olan tasarımlar hem günlük, hem de özel günler için şık alternatiflere dönüşebiliyor.

elsiva kiki lc waikiki anneler günü özel

Baharın taze ve pozitif enerjisini tasarımlarına taşıyan LC Waikiki’nin Anneler Günü koleksiyonunda dantel işlemeli kolsuzlar, baskılı tunikler, açık renk üzerine uygulanan desenler moda sever anneler ve kızlarının gözdesi olmaya aday. Üstlerle kombinlenmek üzere tasarlanmış pantolonlar dar kesimleri ve yine bahar dalları gibi renkli desenleri ile son derece şık ve zevkli. Feminen tarzı yansıtan uçuş uçuş şifonlar ve tek parça elbiseler de koleksiyonun gözde ürünleri arasında.

 “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonuyla yıllardır Türkiye’nin en sevilen markalarından biri olmayı başaran LC Waikiki, moda tutkunu anneler ve annelerinin izinden giden kız çocukları için özel hazırladığı koleksiyonda en yeni moda trendlerini bir araya getiriyor.

3 comments

  1. çok beğendim. hangi mağazalarınız’dan ulaşabilirim acaba

    1. İnternetten bakın mağazada ayırt yazar oraya basın gerekenler yapılır ama hıç denemedim:-)

Comments are closed.