LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu Ana Okulu İlkokul Kıyafetleri

Çocuğunuzun kıyafetleri okuldaki ilk günü için hazır mı? Kreşte ilk arkadaşlıklar ve gün boyu sürecek kreş etkinlikleri ve anaokulu oyunları.. Lc waikiki okula ilk adım koleksiyonunda okul tişörtü, bluz, okul pantolonu, yelek ve ayakkabı modelleri yer alıyor.

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu Ana Okulu İlkokul Kıyafetleri

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu Kız & Erkek Çocuk Giysileri

Parkta ordan oraya koşturan etkinik ve sosyallik güzeli enerji dolu kız çocuklarının favroi okul kıyafeti denim çocuk tulumları ve çizgili body’ler..

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu Erkek Çocuk Giysileri

okulun en aktif erkek çocukları için sportif kombinler.. mesela lc waikiki okul koleksiyonundaki jean’ler, grafik desenli tişörtler ve canlı renklerdeki erkek çocuk yelekleri ile çocuğunuz için gün boyu rahat edebileceği sportif bir kombin oluşturabilirsiniz. spor ayakkabı ile de bu kombini tamamlayın.

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu kız çocuk okul kombini

sonbahar kış sezonunda lc waikiki koleksiyonları arasında çocuklarınızın yanından ayırmamanız gereken en önemli kıyafetlerden biri anorak yelekler. soğuklar çocuğunuzu üşütemeyecek. parkta üşümesin istiyorsanız kız ya da erkek çocuğunuza bu elsiva yeleklerden satın alabilirsiniz.

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu kız çocuk kıyafetleri 2016

her gün okulda giyebileceği klasik okul tişörtleri ve okul pantolonları da elsi waikiki okula ilk adım koleksiyonunda yerini almış. köpekli, fiyonklu ve çizgili çocuk okul kıyafetleri çok trendy. beden eğitimi için en ucuz ve rahat çocuk eşofman takımları elsiva kiki’de.. birbirinden şirin uzun kollu üstler ve kapşonlu çocuk sweatshirt’leri lcw’de sizi bekliyor.

LC Waikiki 2015 Ana Okulu İlkokul Kıyafetleri