inci deri çanta yeni son sezon sonu indirimleri

İnci Deri Anneler Günü #annemeilkhediyem yarışması

İnci Deri Anneler Günü #annemeilkhediyem yarışması 

İnci Deri Anneler Günü’nü, hem yeni sezon ürünlerine yapacağı %50 indirim; hem de #annemeilkhediyem yarışmasının kazananlarına hediye edeceği şık bir çanta ile karşılıyor

inci 2015 yaz yeni sezon ayakkabı modelleri anneler günü kampanyaları yarışmaları

Hepimizin hayatının anlamı ve vazgeçilmezi olan annelerimize bu yıl Anneler Günü’nde çok özel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Dünya ve Türkiye moda trendlerini yakından takip ederek oluşturduğu koleksiyonlarıyla, her sezon ayakkabı tutkunlarının ilk adresi olan İnci Deri, Anneler Günü’nü anneniz için seçeceğiniz yeni sezon modellerine yapacağı %50 indirim ile karşılıyor.

inci 2015 yaz yeni sezon ayakkabı modelleri020 anneler günü kampanyaları yarışmaları

Her şeyin en güzeli ve iyisine layık olan anneleriniz için birbirinden şık hediye alternatifleri, ayakkabı ve çantada kalitenin adresi İnci Deri’nin farkıyla sizi bekliyor. anneler günü hediyesi ne olabilir diyenler anneler günü kampanyalarını ve yarışmalarını takip ederse birçok hediye alternatifi bulabiliyor..

İnci Deri; annenize ilk hediyenizi şık bir sürprize dönüştürüyor

inci 2015 yaz yeni sezon ayakkabı modelleri003 anneler günü kampanyaları yarışmaları

İnci Deri, Anneler Günü’nü sadece %50 indirimli fiyatlar ile karşılamakla kalmıyor; düzenlediği #annemeilkhediyem sosyal medya yarışmasıyla da bu anlamlı güne ayrı bir heyecan katıyor.

Anneler Günü’nde hazırlayacağınız sürprizleri şık bir hediye ile taçlandırmak istiyorsanız, annenize aldığınız ilk hediyenin fotoğrafını, o hediyeyi neden seçtiğinizi anlatan kısa bir açıklamayla birlikte #annemeilkhediyem etiketi ile paylaşmanız yeterli.

3 farklı temadaki özel modellerden biri mutlaka annenize göre…

2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu, Kuvvet, Aura ve Klasik olmak üzere üç farklı tema altında toplayan İnci Deri, yepyeni koleksiyonuyla stil sahibi moda tutkunlarına kendi tarzlarını ortaya koyabilecekleri modeller sunuyor.

yeni sezon indirimleri

Kuvvet teması; sade formları, düz hatları ve maskülen çizgileriyle; kalın tabanların ve astarsız yumuşacık derilerin kullanıldığı modellerden oluşuyor. Annenizin bu sezonu çok rahat bir ayakkabı ile geçirmesini istiyorsanız; bu temadaki modelleri görmek isteyeceksiniz.

Aura temasında, birçok rengin cesurca bir arada kullanıldığı modeller bulunuyor. Spor ayakkabı ile sandaletlerin de yer aldığı temada, özellikle sandaletlerde kullanılan beyaz tabanlar temanın en çok öne çıkan özelliklerinden biri. Rahatlığı ve şıklığı aynı anda isteyen ve çok renkli kişiliğini tarzına da yansıtan anneler bu temadaki modelleri tercih edecektir.

Klasik’ temasında ise bu sezon deriye ve detaya vurgu yapan İnci Deri, yıllardır kadınların hiç vazgeçemediği tasarımları, bu yaz yılan baskı, kroko, kesik yılan gibi farklı ve hareketli derilerle yeniden yorumladı. Klasik modelleri; ayakkabıların burnuna yerleştirilen metal aksesuarlar, zarif fiyonklar ve bağcık uçlarındaki küçük metaller gibi şık ve göz alıcı detaylarla farklılaştırıyor. Şıklığından ödün vermeyen ve her daim klasik modelleri tarzının ayrılmaz bir parçası yapan anneler için ideal bir tema…

İnci Deri, 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yer alan çanta modelleri, sezonun temalarının ruhuna uygun olarak hazırlanan tasarımlarıyla farkını ortaya koyuyor.

One comment

  1. 5 yasindaydim kolonya aldim. Annem guzel kokuyordu anne gibi …bu yuzden olabilir 🙂

Comments are closed.