yeni sezon puma spor ayakkabılar 2021 seri sonu outlet

2015’in en trend spor ayakkabı koleksiyonları yenisezonsonu.com ‘da Puma 2015 koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi.Puma 2015 bubble gum serisinde spor ayakkabılarda fuşya pembe, deniz turkuazı ve siyah renkleri güçlü çizgilerde yer alıyor. Hafif ve rahat spor ayakkabı modeli arayanlar için puma FAAS 100 ayakkabılar ve puma FAAS 500 ayakkabı modelleri kesinlikle tavsiye edilebilir. Casual spor bir görünüme kavuşmak isteyenler için yeni sezon puma spor ayakkabılar aradıklarını bulacaklarının garantisini verebilir. AVM AVM gezenler ya da sahil yolunda koşanlardan olun hiç fark etmez, yeni çıkan puma bubble gum spor ayakkabılar sizinle her yere gelmeye hazır!

PUMA Bubble Gum Faas 100 Faas 500 ayakkabı modelleri yeni sezon puma spor ayakkabılar

PUMA BUBBLE GUM SERİSİNİ TANITTI

Bubble Gum Serisi Eğlenceli Renkleri ve Tasarımıyla Beğenilere Sunuluyor

TEMMUZ 2015 – Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, Fast Track programı kapsamında hazırladığı Bubble Gum serisini duyurdu. FAAS 100 x ICNY Heartbreaker serisinin elde ettiği başarının ardından, PUMA bu kez FAAS 100’ün yanı sıra, FAAS 500 modelini de yeniden tasarlayarak piyasaya sürüyor.

Bubble Gum serisinden FAAS 100, tasarımın geneline hakim olan parlak ve eğlenceli renkleriyle ideal bir yaz ayakkabısı haline geliyor. Üst kısmı ağ tabakayla işlenen Faas 100’ün orta taban bölgesi ise fuşya kırmızısı ve siyah olmak üzere iki güçlü renk ile dikkatleri üzerine çekiyor.

PUMA, Bubble Gum serisini Faas 100 kadar etkileyici ve çok hafif bir başka model olan FAAS 500 ile tamamlıyor. Ayakkabının yeniden tasarımında kullanılan ağ doku materyali ve PUMA formstripe desenini kaplayan yumuşak nubuk tabaka, ürüne günlük bir görünüm kazandırıyor. FAAS 500 için seçilen deniz mavisi ve siyah renkler FAAS 100 ile uyum sağlıyor ve koleksiyonu tamamlıyor.

Bubble Gum serisi, renkli ve klasik estetiği hafif tasarımlarla buluşturarak herkeste olması gereken bir koleksiyon oluşturuyor. Bubble Gum, hafif ve nefes alan materyalleri sayesinde, mağazalarda gezmek veya sokaklarda koşturmak için ideal bir silaha dönüşüyor. PUMA Bubble Gum Serisi bu yaz satışa çıkıyor.