Tchibo yeni sezon kayak malzemeleri

Tchibo yeni sezon kayak motu modelleriTchibo yeni sezon kayak malzemeleri ve fiyatları “Kayak Sezonuna Hazır Mısınız” www.yenisezonsonu.com ‘da.. yeni sezon kayak montu modelleri yeni sezon termal parkalar Büyük kış eğlencesine hazır mısınız? Kayak kıyafetleri ve fonksiyonel aksesuarlarıyla kayak yaparken en iyi donanıma siz sahip olacaksınız.. özel olarak geliştirilmiş ürün teknolojileri ve kaliteli malzemeler sayesinde her türlü kayak pistinde rüzgara ve kötü hava koşullarına karşı korunacaksınız..

tchibo kayak tema

Tchibo yeni sezon kayak malzemeleri  ve fiyatları

Kayak Pantolonu: High-Performance kaplamalı. Yumuşak, dayanıklı yüzey malzemelidir. Telefon Sipariş Kodu: 74528. Fiyatı: 179,95 TL

çocuklara özel pembe & turkuaz renkteki kayak pantolonu + kayak montundan oluşan bu kayak takımı 189.95 lira

tchibo yeni sezon teması çocuklar için kar tulumu modelleri Kar Tulumu: Hava geçiren, rüzgar ve su geçirmez yüzey malzemeli. Yumuşak, sıcak tutan dolguludur ve kapüşonu ile üst beden astarı ayrıca mikropolar astarlıdır.Telefon Sipariş Kodu: 75315. Fiyatı: 129,95 TL Kayak ve Snowboard Gözlüğü: Siste ve karda optimum görüş sağlar; iç kısmı buğulanmaz kaplamalı. Çift camlıdır. Telefon Sipariş Kodu: 76545. Fiyatı: 59,95 TL Kayak ve Snowboard Kaskı: In-Mould yapısı sayesinde son derece hafif ve darbelere dayanıklıdır.Telefon Sipariş Kodu: 76546 Fiyatı: 94,95 TL Termal Çizme: Helio-supra sistemi sayesinde ayaklarınızı sıcak ve kuru tutar. Dayanıklı üst yüzey malzemelidir. Teflon koruması sayesinde su ve kir tutmaz. Telefon Sipariş Kodu: 71177 Fiyatı: 89,95 TL Kapüşonlu Termal Parka: High-Performance kaplamalı. Yumuşak, dayanıklı yüzey malzemelidir. Sabitlemek için cırt cırtlı kapüşonludur; optimum tutuş ve konfor sağlar. Telefon Sipariş Kodu: 75638. Fiyatı: 249,95 TL Termal Spor İçlik: Böbrek bölgesindeki polar kısmı sayesinde son derece sıcak tutar. Telefon Sipariş Kodu: 74524. Fiyatı: 69,95 TL Kayak Çorabı: Kuru ve sıcak ayaklar için nemi ve ısıyı dengeler. Ekstra yumuşak dolgulu tipik baskı bölgelerine sahiptir. Telefon Sipariş Kodu: 75597 Fiyatı: 22,95 TL KAYAK SEZONUNA TCHIBO’YLA HAZIRLANIN Tchibo kayak montları, kayak tulumları ve diğer kayak malzemeleri 26 Kasım’da tüm Tchibo mağazalarında Kayak Sezonuna Hazır Mısınız temasıyla satın alınabiliyor. yeni sezon Tchibo kayak takımı ve kayak malzemeleri kayak pantolonları, çocuklar için kar tulumu modelleri, kayak ve snowboard için hangi kask ve gözlükler kullanılır? mikropolar ceket modelleri koleksiyonu. ayrıca yeni tchibo temasında termal çizme, boyunluk ve sırt destek yeleği ile sportif kapşonlu termal parka modelleri de var..