flo 2015 2016 bot çanta modelleri

Kayra 2020 2021 Çanta Modelleri

Kayra, zamansız şıklık konseptinde kadınların çanta tutkularına yeni parçalar eklemeyi hedefliyor. Günceli takip eden ancak gelip geçicilikten uzak bir anlayış, form ve materyale yapılan modern dokunuşlarla çantalarda eşsiz tasarımlara dönüşüyor. Fonksiyonel detayları elden bırakmayan tasarımcılar, markanın mottosu haline gelen sadelikten de vazgeçmiyor. Kayra markasının bütünleştiği saf ve zarif çizgi, zamansız şıklığın evrensel cazibesiyle bir araya gelince çantalar benzersiz bir hal alıyor.

en yeni çıkan kayra çantalar
en yeni çıkan kayra askılı kol çantası modelleri 2016

en yeni çıkan kayra 2016 çanta modelleri

Kayra, Sonbahar/Kış 2015-16 Çanta Koleksiyonu’nda, mevsimin vazgeçilmez renklerinin ve dokularının armonisini oluşturan elegan, modern stildeki çantaları ile hanımlara üç farklı konsept sunuyor. İş kadınları için tasarlanan çantalar zarif oldukları kadar, bilgisayar, evrak ve not defterlerini kolayca sığdırılabilme fonksiyonelliğine de sahip. Siyah, lacivert ve nude gibi zamansız renklerin ön plana çıktığı klasik modeller ise bir sezonla sınırlandırılamayacak formlar ile karşımıza çıkıyor. Doku oyunları ve zincir detaylar, elegan görünüme hareket katmanın yanı sıra, gündüzden geceye geçişi kolaylaştırıyor.

Kayra 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndaki özel tasarımlar ile çantaları, tamamlayıcı birer aksesuar değil, şıklığı noktalayan önemli aktörler olarak başrole taşıyor.

Kayra 2015/16 Sonbahar Kış Giyim Kataloğuna Bakmak İçin Tıklayın

Sokak stilinden ilham alan, günlük kullanım ihtiyaçlarına yönelik konseptte yer alan spor-şık çantalar ise farklı boyut ve tarzlarda 2016 trendlerine yansıyor. Sırt çantaları okullu günlerin genç havasıyla beraber, dünyamızı sırtımızda taşıma kolaylığı sağlıyor. 70’li yılların modası ‘bucket’ çantalar şimdilerde rahat kullanımlarının keşfi ile yeniden yükselişte. Birkaç sezondur gündemde olan, aksesuar ve giysilerde sıkça rastladığımız püsküller, messenger çantaların düzenli formlarına bohem bir şıklık katarak, zıtlığın uyumunu en modern biçimde ortaya koyuyor.

Kayranın Yeni Çanta Modellerini ve Fiyatlarını İnceleyin!