tchibo yeni sezon ürünleri

tchibo yeni sezon yatak odası eşyaları 2021 seri sonu

tchibo yeni sezon yatak odası eşyaları www.yenisezonsonu.com ‘da..

tchibo yeni sezonda farklı tema başlıkları altında yüzlerce ürün satışa çıkartıyor. ithal menşeeli dekorasyon ürünlerini bu sefer yatak odası temasında görüyoruz. yatak odası dekorasyonunuz için gerekebilecek birçok ürünü bu temada bulabilirsiniz. Alman tchibo yatak odanızı güzelleştiren detaylar temasındaki ürünlerin bir kısmı hakkındaki açıklamaları aşağıda okuyabilirsiniz..

tchibo yeni sezon ürünleri tchibo yeni sezon yatak odası eşyaları

dekorasyon trendlerine yön veren site tchibodan yatak odası eşyaları..

yaprak baskılı biber nevresim takımı: Haydi kış uykusuna! Bu nevresimde her zaman yumuşak ve sıcak bir uyku geçireceksiniz. Şardonlanmış, saf pamuklu yumuşacık kumaşı emici ve cilt dostudur. Fermuarları sayesinde yastıklar ve nevresim hızlı bir şekilde takılır.

çiçek baskılı mor mikropolar nevresim takımı: Yatağınız yumuşacık bir kış yuvasına dönüşecek! Mikropolar nevresim takımları rahat bir sıcaklık sunar ve ütü gerektirmez. Fermuarları sayesinde nevresim takımı kolay ve hızlı bir şekilde takılır.

tchibo ayaklı beyaz yatak: Geniş muhafaza alanı için akıllı dizayn, Bu yatağın özel dizaynı hem çok iyi bir uyku konforu, hem de birçok pratik depolama alanı sunar. Yatak çerçevesi örneğin tekerleklidir ve komple çekilebilir; karşı tarafı kapalı bir görünüm sağlayan yan parçalıdır. Birer raflı ve arka panelli komodinler istenilen şekilde konumlandırılabilir ve esnek düzenleme olanağı sağlarlar. Ayak ucundaki alan bile kullanılır: Kayar kapılı üç adet bölmelidir; ikisi birer rafa sahiptir. 6 bölmeli çıkarılabilir baş kısmı,
İki farklı yükseklikle altı adet bölmeli baş kısmı baş kısımdaki uzunlamasına alt yapının yanına koyulur ve böylece 180° döndürüldüğünde ayrı bir konsol olarak da kullanılabilir. Üç adet yüksek bölme yatay kullanımlı kayar kapılıdır. Gece lambasını kablo karmaşası olmadan koymak için dış bölmelerden ikisi kablo girişlidir. Ürüne dahil olan sekiz adet silikon parça yardımıyla baş kısmı yüzeye zarar vermeden gövdeye oturtulabilir. Sağlam konstrüksiyon,
Gövde Maxi-Fix bağlantıları ve yüksekliği ayarlanabilir orta kısmı sayesinde son derece dayanıklıdır. Yatak yüksekliği iki kademede ayarlanabilir somyalıdır.

Yatak Düzenleme Bölmesi: Böylece eşyalar daima elinizin altında. Bu gazetelik kolayca yatağınızın kenarına asılabilir: ek kısmı somyanın üzerine, yatağı da onun üzerine koyun, bu kadar! Dayanıklı konstrüksiyonu sayesinden odanın bir yerine de koyulabilir ve ek kısım kapak olarak kullanılabilir. Birçok bölme, Yatak bölmesi aksesuarlar, kumanda veya güzlük kabı için üç adet ceplidir. Bölme duvarı çıt çıtlıdır ve kolay bir şekilde çıkarılabilir.

Çift Taraflı Yatak Örtüsü: Bu harika, kapitone yatak örtüsü yumuşak dolguludur ve yatağı gündüzleri bir rahatlık alanına dönüştürür. Örtü kaliteli işlenmiştir; etrafı biyelidir ve köşeleri yuvarlaktır.

LED Işık Şeridi: Esnek, kendinden yapışkanlı ışık şeridi üzerindeki toplam 45 adet sıcak beyaz ışık veren LED karanlık odalar için pratik yön bulma yardımcısıdır. Entegre kararma sensörü sayesinde alacakaranlıkta otomatik olarak yanar. Entegre hareket sensörlü: Gece lambası 3 metrelik iletim alanlı kendinden yapışkanlı hareket sensörlüdür ve yaklaşık 100°’lik açıyı algılar. Yanma süresi isteğe göre 30 saniye ile 10 dakika arası ayarlanabilir. Kullanma kılavuzu tabii ki ürüne dahildir.

son bir hafta kalan bu tchibo temasının adı “yatak odanızı güzelleştiren detaylar”.