civil 23 nisan kıyafetleri 2018 011

23 Nisan Arı Maya Kelebek Prenses Kostümü

23 Nisan Arı Maya Kelebek Prenses Kostümü Modelleri www.yenisezonsonu.com ‘da.. daha sezonu geçmeden bazı modellerinde yeni sezon indirimlerine giden lc waikiki 23 nisan kostümleri yılın en güzel çocuk kıyafetleri arasına girmeye aday.. elsiva kiki 23 nisan kıyafetleri ayrıca kız çocuk bayramlıkları ve erkek çocuk bayramlıkları olarak da çocuklarımıza giydirilebilir..

LC Waikiki bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocukların hayal dünyalarına renk katan birbirinden güzel kostümler hazırladı. LC Waikiki, çocukların neşeli kostümler ile birlikte 23 Nisan coşkusunu yaşamalarına destek olmak için onları aileleriyle mağazalara bekliyor.

Arı Maya ve Prenses kostümlerinden İspanyol esintilerine…

Kız çocuklarına özel hazırlanmış arı maya, prenses ve kelebek kostümleri, etekli takımlar, İspanyol esintilerini taşıyan kırmızı hakimiyetindeki tül ve püskül detaylı elbiseler bu koleksiyon için özel olarak hazırlandı.

Saten, organze, tül kumaşların kullanıldığı koleksiyonda, fiyonklar, fırfırlar ve püskül detayları öne çıkıyor. Her kostüm için özel olarak hazırlanan; kanat, taç, asa, saç bantları gibi aksesuarlar kostümlerin en neşeli tamamlayıcı parçaları oluyor.

Küçük beyler şıklık yarışında…

Erkek çocukları için hazırlanan Arı Maya kostümü öne çıkan parçalar arasında yer alırken, birbirinden şık papyon ve askı detaylı tişört, gömlek ve pantolon kombinleri küçük beyler için sevimli birer alternatif olarak koleksiyonda yerlerini alıyor.

Koyu yıkamalı denimler, bermuda şortlar ve beyaz renklerin ağırlığı ile ön plana çıkan kombinler koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında.

23 Nisan Özel hazırlanan LC Waikiki koleksiyonuna, mağazaların yanı sıra internet mağazasından da ulaşarak hızlı ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.