en kaliteli tütü etek elbise modelleri fiyatları

23 Nisan Tütü Etek Tütülü Elbise Modelleri

Yeni sezon 23 Nisan tütü etek modelleri ve tütülü elbiseler www.yenisezonsonu.com ‘da..

Yeni Sezon 23 Nisan Tütü Etek Modelleri

1-2-3-4-5-6-7 yaşa kadar tasarlanan 2015 tütü etek modelleri ve tütülü elbiseler kısa ve uzun üretildiği gibi kuyruklu önü kısa arkası uzun olarak da karşımıza çıkabiliyor. Özellikle; 23 nisan tütüsü, ilk yaş elbisesi ve kız çocuk doğum günü elbiseleri olarak çocuklarımıza çok yakışan tütü elbise modellerinde cupcake, minnie mouse, hello kitty, dilim pasta, mum gibi figürler yanında, kedili, balerinli, fosforlu pembe yeşil sarı gibi neon renkler ve gökkuşağı renklerinde de görülebiliyor..

Yeni Sezon 23 Nisan Tütü Etek Modelleri

en güzel tütü etek elbise modelleri 2015

yeni sezon tutu baby tütü etek modelleri, tütü elbise modelleri, kız çocuk abiye elbise modelleri gibi kız çocukları için özel gün elbiseleri miniklerin hayallerini gerçeğe taşıyor. yeni sezon indirimleri yapılan tütü etek ve tütü elbise çeşitlerinin fiyatlarına gelince.. bu güzel ve kaliteli tütü kıyafetleri ve abiyeleri; 30 lira ile 80 lira arasında değişen fiyatlarıyla markafoni‘den satın alabilirsiniz..

Amerika ve Avrupa’nın birçok ülkesinde ilgi toplayan rüya eteklerin Türkiye’de satışını gerçekleştiren Tutu Baby, 0-6 yaş grubuna hitap eden özel tasarımlı kıyafetleriyle baş döndürüyor. Eteklerin yanı sıra süslü çocuk tulumları, rengarenk patikler, tütüler ve saç bantları gibi bir çok aksesuar da Tutu Baby ile Markafoni’de. Süslü küçük hanımlar kendilerini bu sıra dışı tasarımlar içinde daha özel ve ışıl ışıl hissedecekler.

Güzel çocuklarınız rüya gibi tütülü prenses elbiseleri giydiklerinde kendilerini prensesler gibi hissedecekler. Tütü baby markalı rüya tütü elbiseler ve rüya tütü etekler yumuşak şifon kumaştan üretilmiştir. Etekler fırfılı ve emsallerinden farklıdır. Makineye atmadan 30-40 derece suda ve elde yıkanmalıdır. Ütüleme gerektirmez. Kurutma makinesine atılması önerilmez.