puane 2015 tesettür giyim modası

Puane yeni sezon “renklerin dansı” koleksiyonu 2021

puane dance of colors collection 2015 spring summer

Popüleritesi gittikçe artan Türk hazır tesettür giyim markası Puane 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunu hazırları. Puane 2015 yaz kataloğunun çekimleri nostaljik dokusu ve yazın enerjisini sonuna kadar veren Büyükada’da yapıldı.

Dijital baskılı tunikler, puantiyeler, floral desenler.. Renkli ve keyifli Puane Dünyası’na adım atmak için işte puane 2015 ilkbahar yaz yeni sezon koleksiyonu..

Puane yeni sezon renklerin dansı koleksiyonunda pastel rengi tonlarındaki kumaşlar ve minimal kumaş kesimleri 2015 yazının modası olan detayların puane 2015 ilkbahar yaz koleksiyonuna da yansıdığını gösteriyor..

puane 2015 tesettür giyim modası

Yumuşak ve doğal bir stil: puane yeni sezon koleksiyonu..

Bu yazın moda renkleri turuncu, fuşya, fıstık yeşili, limon sarısı, mor ve mavi gibi bahar renkleri.. Puane 2015 yaz koleksiyonunda da senenin modası olan bu renkler bolca kullanılmış.. Ayrıca ilkbahara ve yaza çok yakışan uçuş uçuş uçuşan elbiseler, kimono kaplar, tesettür tunik modelleri, uzun etek ve uzun yelek modelleri ile yaz modasına hareket veriyor.

Puane 2015 ilkbahar yaz tesettür giyim modelleri

Puane yeni sezon koleksiyonunda bu yılın moda desenleri yanında yazın moda trendleri özgün bir formda yeniden yorumlanıyor.. çiçek desenli tesettür giyim modelleri, geometrik renk bloklu kıyafetler ve asimetrik kesimler gibi..