ipekyol 2014 yeni sezon safari monokrom modası koleksiyonu

ipekyol 2020 yeni sezon safari koleksiyonu

Yükselen safari modasından esinlenen safari temalı ipekyol 2014 yeni sezon koleksiyonu

Naturel (nüde, pudra, bej vb.) bu yılın moda renkleriyle beraber moda Afrika safari desenlerinin etkisine girerken, safari teması Ipekyol koleksiyonunda lüks yorumuyla yerini alıyor. Süet dokular ve rafya kumaşlar göz kamaştırıcı işlemelerle buluşurken, aksesuarlar da onlara eşlik ediyor.

 altın parlaklığında aksesuarlar, monokrom desenli/renkli minimal tarzda kıyafetler

Siyah ve altın rengi yeni sezonun en moda renkleri olarak İpekyol 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda hem formal hem de günlük modellere lüks bir hava getiriyor. Siyah ve beyazın ağırlıklı olduğu koleksiyonda monokrom modası buluşmalar ayakkabı topuklarında ortaya çıkarken, çantalarda panel dokular ile tamamlanıyor. Pastel ve sorbet renklerin kesişme noktası İpekyol loafer babetlerde neon rengi detaylarla birlikte koleksiyona modern bir görünüm kazandırıyor. Mercan tonları ve kobalt mavisi ise sezonun en flash renkleri olarak dikkat çekiyor.

safari temalı ipekyol 2014 yeni sezon koleksiyonu

İPEKYOL’DAN 2014 YAZINDA GÜÇ GÖSTERİSİ

Safarinin lüks yorumu, yazın en uç tatları, sportif siluetler ve marin hareketi ile 2014 yazı iddialı bir güç gösterisine dönüşüyor. Yükselen trend safarinin şehir hayatına hızlı giriş yaptığı Ipekyol 2014 yaz koleksiyonunda; retro stiller, bohem 60’lar ve pastel minimaller öne çıkıyor.

ipekyol 2014 yeni sezon safari koleksiyonu transparan ve fileli dokuların şekillendirdiği atletik kesimler açıyor. Dik kumaşlar teknik detaylarla birleşerek minimal siluetleri ortaya çıkarıyor. Yaz sezonunun olmazsa olmazı marin teması çizgisel dünyasından bu yaz da ödün vermiyor. Nakış ve gold detayları mavinin elli tonunda kendini gösteriyor. 60’lı yılların bohem yaşam biçiminin olmazsa olmazı retro desenler ise crop yakasız ceketler ve elbiselerde yer alıyor. Rahat ve dökümlü bir görünümün anahtar ögelerini uç yaz teması karşılarken; keten tunikler ve vual gömlekler de derin mavi tonlarında uç bir hafiflik sunuyor.

ipekyol 2014 yeni sezon safari monokrom modası koleksiyonu
Karmen Pedaru

ipekyol kadınına 2014 İlkbahar-Yaz kampanyasında bu sezon da dünyaca ünlü moda fotoğrafçıları Mert Alaş ve Marcus Piggott’un objektifinden dünyaca ünlü top model Karmen Pedaru hayat verdi.