puma 2021 spor ayakkabi modeli

PUMA 2021 Sakura Koleksiyonu Spor Ayakkabılar

PUMA, SAKURA AĞAÇLARINDAN İLHAM ALAN R698 PROJESİ İÇİN RONNIE FIEG İLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Sneaker dünyasının önde gelen tasarımcılarından Ronnie Fieg ve PUMA’nın merakla beklenen işbirliği, 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda görücüye çıkıyor. Siluetiyle bir efsane haline gelen PUMA Trinomic ailesinden R698, bu işbirliğinin merkezinde yer alıyor. Bu 90’lar klasiğinin yanı sıra, RF698 Mid modeli de ilk kez tanıtılıyor.

PUMA 2015 Spor Ayakkabı Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabılar

PUMA 2015 Spor Ayakkabı Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabılar PUMA 2015 Spor Ayakkabı Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabılar

PUMA 2015 Sakura Koleksiyonu Spor Ayakkabılar Sınırlı sayıda üretilen bu 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, önümüzdeki sezonun öne çıkan siluetinin ne olacağına dair net ipuçları veriyor. R698 koşu ayakkabısı, PUMA’nın performans sporlarındaki mirasını unutmuyor, ama güncellenen renk ve materyal uygulamaları sayesinde modern bir klasiğe dönüşüyor.

Japon Kiraz Ağaçları, yani Sakura, R698’in tasarımına ilham kaynağı oldu. Hanami (çiçek seyri) geleneği yüzyıllar öncesine dayanıyor ve Japon kültür ve sanatınınon dokuzuncu yüzyılda daha görünür hale gelmesiyle beraber,Amerika ve dünyanın her yerindeki seyirciler Sakura’yı gerçek bir Japon kültürel markası olarak benimsedi.

Sakura projesi için, Kiraz ağaçlarının kendine özgü yoğun kırmızısı, R698’in delikli süetten burnu ve orta tabanına işlendi. Birbirinden güzel Sakura çiçeklerini harmanlayarak, yoğun kırmızı tonlardan açık pembeye doğru geçiş yapan tasarım, Sakura renklerinin çeşitliliğini sembolize etti.

RF798 Mid modeli, tasarım DNA’sını ‘küçük kardeşi’ RF698’den aldı. Orta kesim ayakkabı, neopren teknik kumaştan bir iç çorap içeriyor. 3M kaplı bant ve Sakura’nın bütün tesirini hissettiren zengin renklerle tamamlanıyor.

PUMA x Ronnie Fieg Sakura Koleksiyonu, Nisan ayı itibariyle dünya çapında satışa çıkıyor.