Kanz yeni sezon UV güneş koruyuculu bebek kıyafetleri

kanz yeni sezon 2014 yaz çocuk giyim koleksiyonu

kanz 2014 yaz UVKanz’dan UV korumalı bebek güneş koruyuculu kıyafet koleksiyonu çıktı. bebek ve çocuk giyiminin öncü markalarından biri olan Kanz giyim, Ultraviyole korumalı özel kumaşlarla ürettiği bebek giysilerinde 80 SPF’ye (faktöre) kadar maximum koruma sağlayan yeni sezon yazlık çocuk kıyafetleriyle çocukları güneşin zararlı ışınlarından koruyor. UV filtreli 0-12 yaş bebek güneş koruyuculu mayolar, bebek güneş korumalı bikiniler, güneş koruması olan çocuk t-shirtleri, UV filtreli şortlar, mini etekler, bebek çocuk eşofmanları ve Kanz Doll güneş korumalı çocuk şapkalarını Kanz ve S&D mağazalarından satın alabilirsiniz.. UV korumalı özel  koleksiyon kanz kıyafetlerinde %50’ye varan indirim kampanyası da var…

güneşin zararlı uv ışınlarından korunmak için çocuk bebek kıyafetleri kanz uv filtreli güneş koruyuculu bebek çocuk giysisi kanz uv-kleidung bebek güneş koruyucu kıyafet kanz yeni sezon 2014 yaz çocuk giyim koleksiyonu

Güneş insanlar için temel bir yaşam kaynağı, ancak son yıllarda artan sıcaklık değerleri ve atmosferdeki deformasyonlar nedeniyle güneşin zararlı ışınlarından yaz kış korunmak gerekiyor. Güneşin zararlı ışınları en çok, henüz cilt yapısı tam olarak gelişmemiş bebek ve çocukları etkiliyor. Bu sebeple anne ve babalar olarak, çocuklarımızı güneş ışığıyla direkt temas ettirmekten kaçınıyoruz.

Sadece gölgede kalmak ya da örtünmek yeterli mi? Ne yazık ki hayır! Yapılan araştırmalar şemsiye altında ya da gölgede sadece 5 SPF koruma olduğunu kanıtlıyor. Bu sebeple çocuklarımız için, içimizin rahat edeceği başka önlemler bulmamız şart. Peki kullandığımız koruma faktörlü kremler tek başına yeterli mi? Onları her gün düzenli ve etkin kullanabiliyor muyuz?

UV korumalı kumaşlar ne kadar işe yarıyor?

UV Standartları 801’e göre üretilmiş tekstil ürünleri etkin bir koruma sağlayarak güneşin zararlı ışınlarını en aza indirgiyor ve 80 SPF’ye kadar cildi koruyor. Yapılan araştırmalar UV korumalı kumaşlarla üretilen tekstil ürünlerinin diğerlerine göre farkını kanıtlıyor. İşte sonuçlar:

güneşin zararlı uv ışınlarından korunmak için neler yapılır nasıl korunabilirim

Kanz ile güneşli günlerin tadını çıkarın

En değerli varlığınızın sağlığı için UV korumalı özel koleksiyonuyla Kanz yanınızda. Yaz aylarında ailecek, gözünüz arkada kalmadan, keyifli günler geçirmek için UV korumalı ürünlere bir göz atmanızı öneririz. Kanz ve S&D mağazalarından temin edebileceğiniz sarı renkli UV etiketi ile sunulan UV korumalı kumaşlarla üretilen ürünleri tercih edin içiniz rahat etsin.