yeni sezon uzun kollu elbiseler



şimdilerde moda uzun kollu elbiseler demek isterdim ama ne yazık ki kışın ortasında bile alışveriş sitelerinde boy boy mini elbiseleri uzun elbise modellerinden çok daha fazla görüyoruz. öyle ki 100 tane kısa elbise modeli var ise bir sitede, en fazla 3-4 tane uzun elbise bulunabiliyor, onlarda baldıra kadar yırtmaçlı 🙂 Allah’a isyan edip emir ve yasaklarını takmayan ve üstüne bu kadar açık saçık kıyafeti kadınlara satan, onların da günah işlemesine neden olan bu kişiler ahirette ne yapacak? ben çok merak ediyorum açıkçası.

minicik kısa ve dar elbiseler ile sokaklarda teşhircilik yapanları görüyor ve üzülüyoruz. çünkü ben ve benim gibi kadının bir “çiçek” olduğunu düşünen kişiler adeta bir “gül” gibi kadının da “ne kadar açılırsa o kadar çabuk solacağını” bilmektedir. tabii bunu, düşünmeyi bilen ve maneviyatı ölmemiş kişiler anlayabilir dünyaya kapılıp gitmiş ve Allah’ın verdiği akıl nimetini kullanamayan kişilerden böyle ulvi mesajları anlamasını beklemek en az onlar kadar aptal olduğumuzu iddia etmemiz demektir.

yeni sezon uzun kollu elbiseler 072 kıyafetler

yeni sezon uzun kollu elbiseler

yeni sezon uzun kollu elbiseler bulmak isteyen hanımlar, muhafazakar kadınların tercih ettiği alışveriş sitelerinden ve tesettür butik mağazalardan bu elbise modellerini temin edebilirler..

yeni sezon uzun kollu elbiseler



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir