ALDO yeni sezon frida sabo terlik koleksiyonu

ALDO yeni sezon FRIDA sabo terlik koleksiyonu

ALDO yeni sezon FRIDA sabo terlik koleksiyonu yeniden tasarlandı.. ALDO FRiDA koleksiyonu 42 yıl aradan sonra bir kez daha ALDI yeni sezon 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonuna girdi.. Özgür ve özgün ruhlara hitap eden frida sabo terlikler aldo markasının en çok satan modelleri arasında.. Ruhun özgür ve marjinal taraflarına hitap eden yeni sezon frida sabo terlik modelleri trendy ve bohem tarzı seven kadınları a’dan z’ye yenilenmeye davet ediyor.

ALDO yeni sezon FRIDA sabo terlik koleksiyonu

ALDO yeni sezon FRIDA sabo terlik koleksiyonu yeni sezon aldo sabolar aldo frida clog sabo terlik modelleri 2014 aldo frida clog sabo terlikler 2014

ALDO, ilk kez 1972 yılında hazırladığı ikonik takunyası FRIDA tasarımlarını 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonuyla bir kez daha ayakkabı sabo terlik modası severlerin beğenisine sunuyor. Herşeyin SABO efsanesi ile başladığı ALDO koleksiyonu bu sezon yeniden sevenleriyle buluşuyor.

40 yılı aşkın süredir kadınların en önemli yol arkadaşı olan Kanadalı ayakkabı, çanta ve aksesuar markası ALDO, 2014 İlkbahar – Yaz sezonunda hem bedeninizi hem de ruhunuzu iyileştirecek. Tek yapmanız gereken birbirinden renkli tasarımlar arasından size en yakınını seçmek.

Kadın ruhunun çeşitliliği karşısında saygıyla eğilen Aldo markası sırf bu yüzden geniş bir koleksiyonla tüketicisinin karşısına çıkıyor. ALDO yeni sezon FRIDA sabo terlik koleksiyonunda her kadın, her bayan aradığı rahatlığı buluyor.