yeni sezon platform tabanlı botlar flo 2015 2016

yeni sezon ayakkabılar botlar FLO 2020/21 koleksiyonlarında

yeni sezon flo 2015-2016en sevilen Türk ayakkabı, bot markalarından FLO yeni sezon koleksiyonunu şirin bir backstage videosu ile tanıttı. Reklam filminde yeni sezon botlar, botie çeşitleri, casual spor ayakkabı modelleri, kışlık okul ayakkabıları, bayan çanta modelleri ve abiye gece ayakkabılar dikkat çekici görünüyor. ayrıca özellikle gece şıklığının vazgeçilmez unsurlarından olan stiletto ayakkabılar, sivri topuklu bilekte biten kısa botlar ve parlak ayakkabılar da göz alıcı olmayı seven kadınların gözdesi olacak.

yeni sezon moda botlar, spor ayakkabılar, çantalar.. işte flo 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu..

flo‘da bu sezon, moda neyse o var. yüksek tabanlı ayakkabıların modası bu sene de devam ediyor. platform tabalı bot modelleri giyen hanımları güçlü ve sert gösteriyor. rock yıldızlarıyla ve motorcu kızlarla benzer görünmek için zımbalı ve zincirli botlar, çizmeler de FLO‘da bu sezon yerini alıyor. okul ayakkabıları arasındaki popülerliğini uzun yıllardır sürdüren yeni sezon oxford ayakkabılar da FLO 2015 sonbahar kış koleksiyonları arasındaki yerini alıyor. vamp ve havalı görünmeyi seven kadınların tercihi yılan derisi desenli ayakkabı ve bot modelleri de FLO’da..

sezon sonlarına doğru indirim kampanyaları da yapan FLO 2015 sonbahar kış tanıtım filmi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

yeni sezon ayakkabılar botlar FLO 2015/16 koleksiyonlarında

yeni sezon ayakkabılar botlar FLO 2015/16 koleksiyonlarında