gucci çocuk aksesuarları şapka önlük ayakkabı 003

Trendsetter Çocukların Markası Gucci

Trendsetter Çocukların Markası Gucci kids yaz koleksiyonu giyim, aksesuar ve bebek/çocuk kombinleri yenisezonsonu.com ‘da..

gucci çocuk kombinleri
trendsetter baby & kids

Yaza renk katan gucci çocuk aksesuar koleksiyonu ve yazlık çocuk giyim modelleri, şık çocuk sandaletleri ve mini çocuk çantalarıyla, pastel tonların sınırsız dünyasıyla buluşturuyor. Özellikle, markanın kız çocuk sırt çantası modelleri, her kombinle muhteşem bir uyum sağlayarak moda gurusu annelerin kalbini fethediyor. Özgün bir renk paletine sahip koleksiyon, 60’ların retro çiçek desenleriyle beraber miniklerin her atmosferde en yakın arkadaşı oluyor. Bebe mavisi, limon sarısı, şeker pembesi ve beyaz tonların hakim olduğu sandalet tasarımları ise geleceğin trendsetterlarına ışık saçıyor. Sezon koleksiyonunda yer alan neon renkli tabanlar, çocukların ayaklarında sokaklarda karnaval havasını yaşatıyor.

Trend giyinmeyi sevenlerin markası Gucci’den çocuk giyim koleksiyonu. Yaza özel hazırlanan çocuk kıyafetlerinde Gucci en küçük trendsetter’lara birbirinden havalı ve tarz çocuk giyim modelleri hazırlamış. Anne kız uyumlu giyim parçalarının da yer aldığı Gucci 2015 Çocuk Yaz Koleksiyonu, yeni doğandan 8 yaşa kadar minikler için birbirinden iddialı ve şirin kıyafetlerle yaza renk getiriyor. Sezon trendlerini küçük moda ikonlarıyla buluşturan markanın çiçek temaları ve gg logolu detayları dikkat çekiyor.

yeni sezon anne kız kıyafetleri gucci’de

Çocukların tarzlarından ödün vermeden anneleri ile bir örnek giyinmelerini sağlayan gucci çocuk giyim modellerinde, doğanın en sıcak tonlarını yansıyor. Eğlenceli ve renkli desenlere sahip tasarımlar, çocuklar için hem rahat hem de keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Özel koleksiyonda ayrıca işlenmiş desenler, yumuşak örgüler, sorbe tonlar ve koton şortlar başı çekiyor.

Rengarenk Çocuk Aksesuarları