Yeni sezon Koton Lingerie iç çamaşırı ev giyimi kıyafetleri 1441786122 6LKL11055OK 25 99

Yeni sezon Koton Lingerie 2020/2021 İç Giyim Koleksiyonu

Yeni sezon Koton 2015/2016 Sonbahar Kış İç Giyim Koleksiyonu yenisezonsonu.com ‘da..

yeni sezonda Koton iç çamaşırı modelleri iddialı geliyor!

Yeni sezon Koton iç çamaşırı koleksiyonu 2015 2016 Yeni sezon Koton Lingerie home wear pijama takımları

koton yeni sezon iç giyim koleksiyonu ile önce kadınları baştan çıkartıyor. koton lingerie sonbahar kış koleksiyonu şık ve stil sahibi görünmeyi seven kadınlar için tasarlanmış.

Yeni sezon Koton 2015/2016 Sonbahar Kış İç Giyim Koleksiyonu

Koton yeni sezon koleksiyonlarına iç giyim kreasyonunu da ekliyor ve diyor ki; şıklık içinizden gelir.. iç giyim ürünlerinin de şık olması gerektiğine inananlar koton iç çamaşırı koleksiyonu ile mutlu olacak. Siyah iç çamaşırları 2015/2016 iç giyim koleksiyonlarında olmazsa olmaz. lacivert, koyu gri ve pudra rengi tonları da; Koton Lingerie 2015/2016 sonbahar koleksiyonunun başlıca moda renkleri.. ayrıca; bayrak rengi gibi ruj kırmızısı ve barbie pembesi denen en parlak tonlar da koleksiyonda kokoş olmayı sevenleri bekliyor.

bu yılın trendi dantelli iç çamaşırları koton iç giyim koleksiyonunda

siyah dantel braletler ve pudra renkleri ile birleştirilmiş siyah dantel kontürlü balkonetler 2015/2016 iç çamaşırı modasının klasik ve zamansız şıklığın anahtarı olan iç giyim modelleri..

yeni sezon iç çamaşırı modelleri daha çok saten kumaştan tasarlanırken, çilek kırmızısı ve şeker pembesi saten üstüne dantel işlemeli iç çamaşırı takımları; yeni sezon koton iç giyim koleksiyonunun en iddalı içliklerini oluşturuyor. işte bu çok moda! pudra rengi saten braletler ve koton lingerie ev kıyafetlerinden siyah üzerine pudra biyeli saten pijama takımları da sezonun en gözde klasikleri arasına giriyor.

Koton Lingerie 2015-2016 Sonbahar- Kış Koleksiyonu, farklı sırt detayları ile bu sezon kadınların şıklığına farklı bir dokunuş katıyor. Koleksiyonun en özel ve en beklenmedik süprizlerini sırt detaylarında gizleyen Koton Lingerie, güzelliğin içerden başladığını bilen herkesi sezonun en heyecanlı alışverişine davet ediyor.