Forever New 2020 2021 Park Avenue Princess Koleksiyonu

forever new 2014-2015 sonbahar kış prenses koleksiyonu JSC0076_BLACK fall winter princess collections forever new 2014-2015 sonbahar kış prenses koleksiyonu DRZ4246_HYACINTHBLUE fall winter princess collections forever new 2014-2015 sonbahar kış prenses koleksiyonu FN-ParkAve-05_2234-R_CMYK fall winter princess collections forever new 2014-2015 sonbahar kış prenses koleksiyonu DN1456_VINTAGEWASH fall winter princess collectionsPrensesler kadar zarif, şık ve asil görünmenin yolu forever new park avenue princess elbise, abiy ayakkabı ve askılı portföy çantaları ile ışıltılı ve şık bir forever new kombini yapmaktan geçiyor. Forever New 2014-2015 Park Avenue Princess Koleksiyonu katalog modelleri ile karşınızdayım. yenisezonsonu.com’da Türk ve dünya markalarının sonbahar kış yeni sezon koleksiyonlarına ulaşabilirsiniz..

Forever New 2014-2015 Park Avenue Princess Koleksiyonu

Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New göz alıcı yeni koleksiyonu Park Avenue Princess, şehirli kadına kendisini prenses gibi hissettiriyor. Gece ve gündüz, günün her anına uyum sağlayan elbiseler size tüm gün şık ve rahat bir stil sunuyor.

Uçuş uçuş elbiseler ve çiçek desenli ipek elbise modelleri

Şehirli kadının zarafetini yansıtan koleksiyonun ana hatlarını çiçek baskılar ve uçuşan elbiseler oluşturuyor. Şık elbiseler, tulumlar ile aplike detaylar, danteller, çiçekler ve brokar baskılar, yeni sezon için güncellenmiş modern siluetler, gece ve gündüz kadınsı görünmenizi sağlayacak.
Pastel renklerle gecenin yıldızı olacaksınız.. Adını New York’un alışveriş mağazalarıyla ünlü Park Avenue bulvarından alan Forever Newin yeni koleksiyonunda, özel davetlerin yıldızı olmak isteyen kadınlar da unutulmadı. Pastel renklerde tasarlanan elbiselerle katıldığınız davetlerde çevrenizdekileri şıklığınızla büyüleyeceksiniz.

Askılı çantalarla romantik şıklık

Prensesleri kıskandıracak elbisenizin en dikkat çekici unsuru ise yüksek topuklu ya da bilekten bağlamalı ayakkabılar olacak. Uygun renklerle kombinleyebileceğiniz clutchlar ve büyük ebatlı koldan askılı çantalardan biriyle şıklığınızı tamamlayacaksınız. Seçeceğiniz toz pastel veya monokromatik tonlu aksesuarlar ise gün boyu size elegan bir esinti vererek kadınsı hissettirecek.