2021 yeni sezon Emporio Armani koleksiyonu

Emporio Armani 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu: bir yaz anatomisi..

yeni sezon Emporio Armani çanta modelleri

Fütüristik formlarla kadının modern ve tutkulu karakterine atıfta bulunan Emporio Armani 2021 İlkbahar/Yaz Aksesuar Koleksiyonları, İtalyan ezgilerini egzotik yaz günlerine taşıyor. Sandalet, gözlük, fular ve bavul modelleri yaz seyahatlerini sıra dışı tarzlarla buluşturuyor. Özgün renk oyunlarının enerjik renk paletleriyle bütünleştiği koleksiyon, göz alıcı baskılarla da ezberleri bozuyor. Sıcak yaz gecelerine özgün bir yaklaşım sunan markanın tasarımları, tutkunlarının hayallerini ve renkli kişiliğini ortaya çıkarıyor. Farklı metaryellerin doğal kumaşlarla harmanlıdığı koleksiyon, gökyüzünün parlak yansımaları eşliğinde kadınların hayatlarına dinamizm getiriyor.

yeni sezon Emporio Armani koleksiyonu

Topuk kısmı taşlar ile süslenmiş bantlı platform sandaletler, koleksiyonun en hit parçalarından… Markanın orijinal motiflere sahip pleksi ayrıntılı güneş gözlükleri, straplez elbiseler ve etekler geleceği günümüzle özdeşleştiriyor. 80’lerin bohem akımına atıfta bulunan çiçek desenli fularlar kadınların eklektik çizgisini ön plana çıkarıyor. Gece ve gündüz davetlerinde, kusursuz bir şıklık sergilemek isteyenlerin vücudunu zarifçe saran tiril tiril fırfırlı elbiseler ve yumuşacık midi boy tulumlar dokularıyla da sezona damgasını vuruyor.

Canlı renkleriyle yaz atmosferine eşlik eden markanın minimalist detaylı her bir tasarımı, Emporio Armani kadınının kendine güvenen kimliğini vurguluyor.