yeni sezon sheckers spor ayakkabılar

Skechers Online Alışveriş Sitesi Açıldı

Bay, bayan ve çocuk ayakkabı modelleri ile birbirinden renkli ve yeni çıkan en yeni trendlerde moda renklerde spor ayakkabı modelleri bulunan, Amerika’nın en sevilen spor ayakkabıları olma özelliğini taşıyan yeni sezon sheckers‘ler en yeni çıkan yeni sezon spor ayakkabılar arayanları online alışveriş sitesine bekliyor.. sheclkers yeni sezon ayakkabı modellerini sitesinden takip edebilirsiniz.. en yeni modeller ve en güzel çeşitleriyle sheckers spor ayakkabı modelleri kadın, erkek ve kız çocuk, erkek çocuk seçenekleriyle satılıyor..

yeni sezon sheckers spor ayakkabılar

yeni sezon sheckers spor ayakkabılar

Rahatlığı, geliştirdiği teknolojiler ve özel tasarımlarıyla 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Skechers, son olarak Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi’nde açtığı 5. mağazasının ardından, yenilediği İnternet sitesinden de online satışa başladı. İstanbul Suadiye, Optimum Outlet, Levent Özdilekpark AVM, Mall of İstanbul ve Ankamall AVM’deki mağazalarının yanında seçkin perakende zincirlerinden de ürünlerine ulaşılabilen Skechers, Türkiye’deki büyümesini hızla sürdürüyor.

Skechers Türkiye Online Satışa Başladı!

yeni sezon sheckers spor ayakkabılar

Yeni satış noktalarıyla Türkiye’deki büyümesine hızla devam eden spor ayakkabı markası Skechers, son olarak Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi’nde açtığı 5. mağazasının ardından, yenilediği İnternet sitesinden de online satışa başladığını duyurdu. Sunduğu rahatlık ve özel tasarımlarla 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Skechers’ın birbirinden göz alıcı çok sayıda yeni modeline www.skechers.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Yenilenen İnternet sitesi üzerinden online satışlara da başlayan Skechers, rahatlık ve şıklıktan vazgeçemeyenlere artık her zamankinden daha yakın olacak. Skechers’ın birbirinden göz alıcı ve rahat çok sayıda yeni modeline online adresinden ulaşılabiliyor.