yeni sezon Aldo çantalar 2021 yaz

2014 bayan çanta modası

2014 ilkbahar yaz koleksiyonu çok yakın bir tarihte görücüye çıkan Aldo, ilkbahar yaz yeni sezon çanta koleksiyonuyla kadınların akıllarını başından alıyor.. Aldo yeni sezon kadın çantası modelleri; en moda renk kombinasyonları, son moda desenler ve modelleri ile 2014 çanta modası ve 2014 yaz çanta trendlerinin hemen hemen tümünü yansıtıyor.. çiçek desenleri, tote bags’ler, mini çantalar, tote çantalar, çapraz çantalar, üstten saplı çantalar, el çantaları, metalik portföyler, bowling çantaları, yazların vazgeçilmez çanta deseni denizci desenleri, mercan, yavruağzı, saks ve pudra tonlarındaki renk skalası ile yeni sezon aldo çanta modelleri kesinlikle birbirinden havalı ve güzel!

2014 ilkbahar yaz Aldo çanta kataloğunda potföy, çapraz, tote, üstten askılı, V şeklinde ve mini çanta çeşitleri ile birçok farklı çanta modeli sunuyor. Kilit-anahtar ayrıntıları, etnik baskı, kroko baskı ve dantel detayları; metalik gri, turuncu, siyah, beyaz, altın, mavi renkleriyle göze çarpıyor.

Aldo Koleksiyonu’nda yer alan şık modeller seksi ve sofistike ayrıntılarıyla göz doldururken, heykeltıraşların elinden çıkmışçasına yükselen topuklu ayakkabılardan, dekolte kısa botlar ya da ayağı bandaj şeklinde saran botlara kadar, efeminen ve şehirli kadının yükselişine şahit oluyoruz. Sezonun trendlerini en iyi şekilde ayakkabılarına yansıtan aldo 2014 yaz koleksiyonundan yeni sezon çantalar.. işte sizler için hazırladığım aldo 2014 yaz çanta katalog resimlerinden yeni sezon çanta modelleri..

yeni sezon çantalar 2014 yaz
2014 bayan çanta modası
2014 bayan çanta trendleri 2014 çanta modelleri 2014 çanta trendleri aldo 2014 yaz çanta kataloğu look book aldo çanta modelleri aldo ilkbahar yaz çanta katalog 2014 aldo kadın çanta modelleri 2014 en güzel kadın çantası modelleri 2014