yeni sezon zühre pardesü kapalı giyim modelleri 018 2015

yeni sezon Zühre 2021 kış kataloğu büyük sükse yapacak

Yeni sezon sonu sizler için en yeni çıkan tesettür koleksiyonlarını bir araya getiriyor. 2015-2016 tesettür modası katalogları geçen sene olduğu gibi bu senede de sitemizde..

yeni sezon Zühre 2016 kış kataloğu büyük sükse yapacak

Zühre giyim pardesü modelleri denince akla ilk gelen tesettür giyim markalarından biri olmayı başaran Türk tekstil firması. Markanın pardösülerinin yanı sıra; yazlık-kışlık kadın giyim modelleri, çanta gibi aksesuarları ve ipek eşarpları da bulunuyor.

yeni sezon Zühre 2016 kış kataloğu

Yeni sezon zühre pardesü kataloğunda birbirinden seçkin tesettür giyim parçaları bir arada yer alıyor. Dünya modasını takip eden ve kendine özgü yorumuyla ürünlerini tasarlayan marka zühre giyim, yeni sezon kataloğuyla çok konuşulacağa benziyor.

tesettür giyim aslında nasıl olmalı?

pardesü, manto ve kap modellerinin dar ve kuplu/pensli dikiş modeller olması açısından uyarımızı yapalım. bu modeller çok kilolu (özellikle üst vücut kısmı, kolları ve göğüsleri iri olanlarda) şık durmayabilir. çünkü; bu giyimler (özellikle üst vücudu olduğu gibi) vücut hatlarını fazlaca belli ediyorlar! tesettürde ise vücut hatlarını gizlemek vardır, ortaya dökmek değil!

yeni sezon Zühre 2016 kış kataloğu pardesü kap bana manto pelerin modelleri