Aker yeni sezon tuniklerin fiyatları 2021

Aker 2015/16 sonbahar kış kreasyonuna ait tunik modelleri yenisezonsonu.com ‘da. Aker yeni sezon tunikler 2016 kış modası trendlerini taşıyor. Tunik modası bu yılın da moda trendleri arasında en baş sıralarda yerini alıyor. Son derece kaliteli tunik modelleri bulunan Aker giyim’de ayrıca elbise, trençkot, pardesü, ferace, yelek, büyük beden giyim gibi tesettür kıyafetleri de bulunuyor. yeni sezon Tunik satın almak için tıklayın

Aker yeni sezon tuniklerin fiyatları 2016

Mesela bu Önü turuncu, arkası mavi, kolları ekru, yarım düğmeli, manşetli uzun tunik sezon indirimi uygulanınca 180 liraya satın alınabiliyor. Etiket fiyatı 189 lira imiş.

Aker Üç Renkli Tunik Fiyatı 180 lira

 

Üstü mavi altı ekru, omuzları garnili tunik spor tesettür giyim kullanan özellikle genç tesettürlü kızların tesettür kombinlerine çok uygun. Yakası ve manşetleri ekru garnili, uzun tunikler daha çok formal kıyafet tipi. Kapalı iş kadınları kullanabilir tesettür kombinlerinde. Aker gömlek tipi, uzun tunik modellerinde moda renk alternatifi oldukça fazla. Hem genç kızlar hem de iş hayatına atılmış kapalı iş kadınları bu gömlek tuniklerden satın alabilir. Yakası metal zincir aksesuarlı, çıtçıtlı, önü düğme kapamalı ve manşeti metal düğmeli uzun tunikler kesinlikle çok şık kombinler için ideal. Büyük cepli önü yarım düğmeli ve beyaz üzerine lacivert  çizgili tunik marin temalı kombinleriniz için bence iyi bir seçim olabilir.

yeni sezon aker tunik modelleri rengarenk

Önü yarım fermuarlı, bisiklet yaka geniş ve dökümlü pileli tunik hanım hanımcık ve naif görünüm için kombininizin ana parçası olabilir. Önü ve arkası asimetrik kesimli, manşetleri turuncu, yakası yeşil, çok renkli uzun tunik renkli tesettür kombini sevenler için kaçırılmayacak parçalardan. Önü parça detaylı, sırtı fermuarlı, T kol geniş tunik modelleri yeni sezon Aker koleksiyonundan yine.. Lacivert üzerine beyaz çizgili, kuplu, gömlek yaka, önü düğme kapamalı, kolları apoletli uzun militar tunik söylemeye bile gerek yok askeri tarz tesettür kombin yapmak isteyenler için uygun. Yakası düğmeli, manşetleri renkli, gömlek yaka dört renkli tunik ile vintage tunikleri severlere ön patı gizli, düğme kapamalı, puanlı lacivert romantik tunik ve dahası… işte Aker yeni sezon tunik fiyatları..

Aker 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu tanıtım filmi

yeni sezon Aker koleksiyonuna ait görsellerden oluşturulmuş katalog videosu.