2014 istanbul shopping fest etkinlikleri

istanbul alışveriş festivali 2021 yarın başlıyor

2014 istanbul shopping fest etkinlikleri

istanbul alışveriş festivali 2014 yarın başlıyor. markaların yeni sezon indirimlerinin yanı sıra, çeşitli konserler ve etkinliklerle renklendirilecek olan istanbul shopping fest istanbuldaki alışveriş merkezlerinin birçoğunda %50’ye %60’a ve hatta %70’e varan büyük sezon ortası indirimleri eşliğinde kutlanacak. ayrıca Haziran’ın her gününe özel ayrı ürünlerde indirimler olacak. evini güzelleştir günü, altın günü, ayakkabı ve çanta günü gibi. mahmutpaşa çarşısı, ortaköy, osmanbey weekend ve kapalıçarşı etkinlikleri de istanbul shopping fest etkinlik takviminde yer alıyor.

İSTANBUL SHOPPING FEST 2014 7 HAZİRAN 2014’TE BAŞLIYOR

istanbul alışveriş festivali 2014 yarın başlıyorAlışveriş ile eğlenceyi birleştiren İSF 7-29 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İSF etkinlikleriyle, efsane indirim sürprizleriyle yerli ve yabancı turistlerin seyahatlerine renk katacak.
2011 yılından bu yana düzenlenen ve perakende, turizm, gıda, ulaşım, konaklama gibi birden çok sektörü harekete geçiren İstanbul Shopping Fest (İSF) bu sene 7-29 Haziran’da tüm İstanbul’a yayılan zengin bir etkinlik içeriğiyle alışveriş ve eğlence fırsatı sunacak.
6 Haziran gecesi Ortaköy’de düzenlenecek görkemli bir açılış gecesiyle başlayacak olan festivalin ardından 7 Haziran’da Mall of İstanbul’da İstanbul Shopping Fest açılış partisi yapılacak. 8 Haziran’da ise Jean Günü kaçırılmayacak indirim fırsatları sunacak. Türkiye’nin en eski çarşılarından biri olan Mahmutpaşa Çarşısı da 9 Haziran’da ziyaretçilerine tarihi güzellikler arasında keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak. 12 Haziran’da Altın Günü’yle mücevherlerde yapılacak büyük indirimlerde ziyaretçileri altın değerinde fırsatlar bekliyor olacak. 14-15 Haziran’da Osmanbey Weekend, bu yıl ilk kez festival kapsamında İSF’ye özel perakende satış yapacak. Ayrıca festival boyunca Laleli’de de her hafta sonu perakende satışlar yapılacak. Festivalin ilerleyen günlerinde de indirim fırsatları devam edecek. 14 Haziran’da Evini Güzelleştir Günü, 15 Haziran’da Teknoloji Günü, 21 Haziran’da Ayakkabı ve Çanta Günü, 22 Haziran’da Kozmetik ve Kişisel Bakım Günü, 27 Haziran’da Vialand Alışveriş Partisi ile büyük indirim fırsatları sunulacak. Festival boyunca yapılacak etkinlik ve indirimlerin detaylı bilgisi için İSF web sitesinden inceleyebilirsiniz.

istanbul alışveriş festivali 2014 yarın başlıyor

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul Shopping Fest’in (İSF) dördüncüsü 7-29 Haziran 2014 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek. Alışveriş ile eğlenceyi birleştiren İSF, indirim sürprizleri ve etkinlikleriyle yerli ve yabancı ziyaretçilerin seyahatlerine renk katacak. 2011 yılından bu yana düzenlenen, perakende, turizm, gıda, ulaşım, konaklama gibi birden çok sektörü harekete geçiren, Türkiye’nin en önemli festivali İstanbul Shopping Fest (İSF), dördüncü yılında da ziyaretçilerine, tüm İstanbul’a yayılan zengin etkinlik içeriğiyle alışveriş ve eğlence fırsatı sunacak. 2014 yılında festival, İstanbul’un kılcal damarlarına inecek ve festival içerisinde tüm tüketiciler kendilerine uygun bir etkinlik- alışveriş imkânı bulabilecek.

AÇILIŞ VE KAPANIŞ PARTİSİNDE EFSANE İNDİRİM!

İstanbul Shopping Fest 2014, 6 Haziran gecesi Ortaköy Meydanı’nda, hem İstanbulluları hem de İstanbul’u ziyaret eden konukları şaşırtacak eşsiz bir gösteriyle açılacak. İstanbul Shopping Fest açılış partisi ise 7 Haziran tarihinde Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi olan Mall Of İstanbul’da gerçekleşecek. Açılış gecesine özel olarak gece yarısına (24.00) kadar açık olacak Mall Of İstanbul’da konser ve yabancı gösteri gruplarının şovları gerçekleştirilecek. Gece boyunca Mall Of İstanbul’daki mağazalarda ‘efsane indirimler’ yapılacak. İstanbul Shopping Fest kapanış partisi ise 27 Haziran tarihinde Vialan’de yine efsane indirimler ve çeşitli etkinliklerle gerçekleşecek.

DÜNYANIN EN ESKİ AVM’Sİ, İSTANBUL’UN GÖZDESİ KAPALIÇARŞI İNDİRİMLERLE İSF’DE

7-29 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Shopping Fest süresince katılımcı AVM’lerde ve mağazalarda kaçırılmayacak indirimler yapılacak. İstanbul’un merkezinde yer alan, 553 yıllık tarihiyle dünyanın en eski ve büyük AVM olan Kapalıçarşı’da ise çarpıcı etkinlikler düzenlenecek ve ziyaretçilerine indirim imkânı sunulacak.
9 Haziran tarihinde ise Mahmutpaşa, Nuriosmaniye, Kapalıçarşı esnaf derneklerinin düzenleyeceği ‘İstanbul’da Tarihi Alışveriş’ konseptli bir davet gerçekleştirilecek. Mankenlerin sunumu ile 150 yıl önceki Mahmutpaşa canlandırılacak ve o dokuyu hissettirecek kıyafetleri ile sergilenecek. Mehteran gösterisinin de gerçekleşeceği davette gün boyu bölgede tarihi ikramlar devam edecek.

İSTANBUL, KONSEPT İNDİRİM GÜNLERİNİ BEKLİYOR!

Her yıla farklı yeniliklerle ‘merhaba’ diyen İstanbul Shopping Fest bu yıl da unutulmaz bir indirim etkinliğine imza atacak. Festival boyunca belirli ürünlerde indirim fırsatları tüketiciyle buluşacak. 12 Haziran 2014 tarihinde İstanbul genelindeki tüm kuyum ve mücevherat markalarının katılacağı ‘Altın Günü’yle mücevherde, yerli-yabancı turiste büyük indirim fırsatları sunulacak.
Katılımcı AVM’lerde düzenlenecek olan İSF’nin konsept indirim günleri kapsamında, 8 Haziran’da Jean Günü, 14 Haziran’da Evini Güzelleştir Günü, 15 Haziran’da Teknoloji Günü, 21 Haziran’da Çanta ve Ayakkabı Günü, 22 Haziran’da Kozmetik Kişisel Bakım Günü ile çok özel fiyat avantajları sunulacak.

İSF’DE BİR İLK: OSMANBEY WEEKEND

Satışlarının yüzde 90’ı yurtdışı ihracat olan Osmanbey tekstil pazarı, ilk kez festival kapsamında ‘Osmanbey Weekend’ etkinliği ile İSF’ye özel, perakende satış yapacak. Son günleri Ramazan’a denk gelecek İSF Ramazan’a özel sürprizlerle katılımcıları şaşırtacak.

İSF’nin yurtdışı tanıtımı her yıl olduğu gibi bu dönemde de Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere, İSF’nin güçlü sponsorlarından Türk Hava Yolları tarafından yapılmaya devam edecek. İSF süresince 1.1 milyonu bulması hedeflenen yabancı ziyaretçi, Türk ve yabancı markalarla buluşacak. Festival, yarattığı alışveriş rüzgârı ve güçlü sponsorlarının destekleriyle dünyanın en büyük alışveriş başkentlerinden biri olma yönünde İstanbul’a farklı bir değer katacak.