aeropostale black friday sale

Aeropostale black friday indirimi 2021 seri sonu

Aeropostale Türkiye black friday indirimi www.yenisezonsonu.com ‘da.. kara cuma denen çılgın black friday indirimleri çoğunlukla bugün başladı. sadece birkaç gün süren black friday indirimleri olduğu gibi sadece bir günlük black friday sale yapan markalar da var. onlardan biri aeropostale genç giyim markası..

aeropostale yeni sezon indirimi Aeropostale black friday indirimi sadece bugün tüm aeropostale mağazalarında. Aeropostale’de balck friday günü olan bugün, tüm aeropostale yeni sezon ürünlerinde %40 net indirim olacak. Aeropostale Amerika’da daha cömert davranarak bugüne özel black friday sale’de tam %60 indirim yapmış. aeropostale black friday sale

Black Friday: Free $5 AERO Card 60% Off Everything $5 Deals and FREE Fleece Blanket with $100 Purchase RetailMeNot Exclusive Free $5 AERO Card + Get 60% Off Everything, $5 Deals and a Free Fleece Blanket with $100 Purchase In-Store.

Amerika’daki bu %60 indirimden yararlanmak için aeropostale.com online alışveriş sitesinden online alışveriş yapabilirsiniz 😉 Ancak belirli bir limit altında kalan alışverişlerde kargo bedeli bayağı yüksek oluyor, bilginize.. (yaklaşık 500 liralık alışveriş yapılırsa ücretsiz kargo yapılıyor) ve alışveriş tutarı ne olursa olsun Türkiye’ye gönderimlerde vergi kesiliyor..