2014 twist uğurlu hafta sonu

İpekyol/Twist’te “Uğurlu Hafta Sonu” İndirimleri Başlıyor! 2021

ipekyol uğurlu hafta sonuİpekyol ve Twist yeni sezon indirimleri başlıyor. 2014-2015 sonbahar kış bayan giyim kıyafetleri, aksesuar ve ayakkabılarda yeni sezon indirimlerine başlayacak olan İpekyol ve Twist markaları, feminen ve şık detaylarıyla yeni sezonun gözde kadın moda markalarından.. İpekyol’da bu sezon, sezonun neredeyse tüm trendleri göze çarpıyor. Twist ise şık askeri tarzı ve feminen modelleri ile dikkat çekiyor..

İpekyol ve Twist’te “Uğurlu Hafta Sonu” İndirimleri Başlıyor!

Sonbahar kış sezonunun bütün trendlerini look book kataloğunda toplayan İpekyol ve Twist kadın kışlık giyim modelleri, 28 Ekim ve 2 Kasım tarihlerinde uğurlu hafta sonu kampanyasına özel yeni sezon ürünlerinde % 50 indirim fırsatı sunuyor. Ancak indirimli İpekyol ve Twist ürünleri seçili ürünler ile kısıtlı olacak..

İpekyol 2014/15 sonbahar kış koleksiyonu: erkeksi stil anlamına gelen maskülen tarzın ağır bastığı ipekyol 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonu içeriğinde business tarz iş kadını kıyafetleri, siyah deri kıyafetler, transparan gömlekler bulunmakta. Elegan kadın stillerinden, şık ve sportif bir tarza kadar birçok tarzı birarada barındıran İpekyol 2015 kış kataloğu, 28 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında bazı ürünlerinde%50 indirime gidiyor..

yeni sezonun trendleri; minimal, püskül, jakar ve fermuar detayları, oldukça maskülen bulduğum yüksek bel smokin pantolon modelleri, pul payetli ceketler, deri motorcu montları 2015 kışının modası olan parçalardan. ipekyol’un en son çıkan koleksiyonunda 1960 modasının kıyafetleri 2014 İpekyol Sonbahar-Kış sezonunun en dikkatçeken teması oldu. Düşük omuz kabanlar, otrişli saten bluz çeşitleri ve çok kullanışlı alt ve üst giyimler 60lardan günümüze İpekyol ile birlikte dolaplarımıza taşınıyor. taşlı düğmeli omzu düşük retro ceket, ipek ve deri karışımı kontrast dokulu bluz, astragan ceketler, kaftan mont ve bluzler ile deriye dair herşey “ilginç”. Şal ve zincir deseni, kelebek nakışı, geometrik ve çiçekli desenler ise sıklıkla tercih edeceğimiz desenlerde başı çekiyor.

Twist 2014/15 sonbahar kış koleksiyonu: Twist 2014 sonbahar-kış sezonunda minimal desenler kullanarak kesimlerindeki farkını ortaya koydu. Kumaşların dokunuşu ve farklı tarzı dikkat çekiyor.. Twistte teknolojik kumaşlar yeni koleksiyonda.. Askeri tarz kıyafetler şık yorumuyla twist yeni sezon kataloğunda.. Lüks military kıyafetler 2014-2015 kışında twist koleksiyonunda saat cebi ve kurşunluk detayları ile daha da maskülen ve askeri…