yeni sezon gelinlikler Oleg Cassini kalitesiyle buluşuyor

yeni sezon gelinlikler Oleg Cassini kalitesiyle buluşuyor

Her tarz ve beden tipine uygun yüzlerce gelinlik modelinden, en ince detaylarla tarzınızı ortaya koyabileceğiniz onlarca aksesuara, en hızlı hizmetten ulaşılabilir fiyatlara kadar her şey Oleg Cassini’de sizi bekliyor. Stil danışmanlarının önerileri ve aynı gün içinde gelinliğinize kavuşabilme kolaylığı ile, gelinlik seçme süreci hiç olmadığı kadar keyifli geçiyor.

yeni sezon gelinlikler oleg cassini gelinlik modelleri

Oleg Cassini gelinlikleri

Gelinlik seçimi baştan sona bir hikaye ve Oleg Cassini’de bu hikayenin başrolünde siz varsınız. Yarım asırlık tecrübesi ile tüm dünyada 400’den fazla mağazada gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştüren Oleg Cassini’de, her şey kendinizi mutlu ve özel hissetmeniz için kurgulanmış. Siz de bir Oleg Cassini gelini olarak, hayatınızın en önemli gününe keyifle hazırlanabilirsiniz. Oleg Cassini’de tecrübeli stil danışmanlarının önerilerine kulak vererek, her tarz ve bedene uygun 200’den fazla modelden birini seçebilir, gelinliğinizi tarzınıza uygun aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Üstelik onu aynı gün içinde evinize götürebilirsiniz. Böylece, bu önemli süreci en kolay şekilde tamamlayarak, aşka daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Oleg Cassini’nin hem trendlere hem de klasiklere yer verdiği koleksiyonlarında 200’den fazla model gelin adaylarını bekliyor. Nasıl bir gelin olmak istiyorsanız tam da ona uygun seçimi yapmanızı sağlıyor. Bu sezon öne çıkan detaylar arasında 3 boyutlu çiçekler, dikkat çekici illüzyon efektler ve zengin dantel çeşitleri ile ışıltılı işlemeler bulunuyor. Diğer yanda, ilk kez bu denli görünür olan tüy detayları, gelinliklere neşeli bir hafiflik veriyor. Saten kumaşlar, tüllerle kaplı A kesim gelinlikler, volanlı ve kat kat etekler de, gelinliklere zengin bir hava katıyor. Dantel kollar ve düşük omuzlar da bu yılın önemli trendlerinden.

oleg Cassini gelinleri her şeyin baştan ayağa tam da istedikleri gibi olmasını istiyor. Bu nedenle son trendlere uygun aksesuar tasarımları da Oleg Cassini 2016 gelinlik koleksiyonunun bir parçası olarak öne çıkıyor. Tül ve incilerle süslü vualetler, kristal taşlı taçlar, dantel saç bantlar ve ışıltılı tokalar duvağa alternatif arayan ya da duvağını tamamlayıcı bir son dokunuş yapmak isteyenlere çok çeşitli seçenekler sunuyor.
Duvak tercihleri içerisinde de hem kısa, hem de katedral duvakları bulmak mümkün. Tül ve dantel eldivenler, dantel bolero ve ışıltılı kemerler, şık gelinlik ayakkabıları, keseler ve çiçek buketleri de Oleg Cassini’nin koleksiyonunda yer alıyor.