Levis süet mont modelleri fiyatları 699.90 lira

yeni sezon Adidas Clima Heat kışlık giyim bot mont

yeni sezon Adidas Clima Heat kışlık giyim bot koleksiyonu çıktı, en yeni çıkan Adidas bot, yelek, mont ve ayakkabı modellerine ve fiyatlarına yenisezonsonu.com farkıyla ilk bizden ulaşabilirsiniz..

yeni sezon adidas bereler 2016 yeni sezon adidas kar kış botları 2016 yeni sezon adidas kar kış montları 2016 yeni sezon adidas sweatshirt modelleri 2016

Adidas 2015-2016 sonbahar kış Clima Heat koleksiyonunda sporcuları sımsıcak ısıtacak termal training ve outdoor ürünleri bulunuyor..

yeni sezon spor giyim, spor ayakkabılar ve spor bot modelleri 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonları arasında Adidas markasının birçok koleksiyonu yer alıyor. işte bu ayakkabı ve giyim koleksiyonlarına bir yenisini daha ekleyen Adidas yeni sezon spor bot modelleri, kışlık mont, sweatsihrt ve yelek gibi kışlık spor giyim ile olmazsa olmaz spor ayakkabılarını içeren yeni bir Adidas koleksiyonunu daha bu ay görücüye çıkartıyor..

adidas Training Koleksiyonu ile Soğuk Havalarda Spor Yapmak Daha Keyifli

adidas Clima Heat yeni delikli fiber teknolojisi ile sporcuların vücut ısısının her koşulda korunmasını sağlıyor.

Adidas bereler, eldivenler ve termal içlikler de bu koleksiyonda..

Clima Heat ürün serisinde kumaş, havayı hapsedip yalıtım sağlayan delikli fiberler sayesinde sporcunun vücudunun sıcak ve kuru kalmasını sağlıyor. Teknoloji sadece vücut sıcaklığını artırmakla kalmıyor, delikli fiberler aynı zamanda kıyafetin ağırlığını azaltarak sporcuya sunduğu optimum sıcaklık- ağırlık oranı ile performansı en üst düzeye çıkarıyor.

Clima Heat nemi hızla vücuttan uzaklaştırarak daha hızla kuruma sağlarken, ürünler aynı zamanda sporculara en üst düzeyde hareket özgürlüğü sağlamak için Elastan teknolojisinden de yararlanıyor.

Ürün yelpazesinde, hangi sporu yapıyor olurlarsa olsunlar sporcuları optimum sıcaklıkta tutacak bereler, atkılar, eldivenler, içlikler, koşu ceketleri ve kapüşonlu sweat shirtler bulunuyor. adidas Clima Heat training ve outdoor ürünleri adidas mağazaları, yetkili satış noktaları ve Adidas online adresinde satışa sunuluyor.