sevgililer günü hediyeleri erkek için erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi

erkeğe alınacak hediyeler, erkeğe ne hediye alınır, sevgililer günü hediyesi erkek için sevgililer günü hediyeleri listesine hoş geldiniz..

sevgililer günü hediyeleri erkek için erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi

sevgililer günü indirimleri ocak ayı ortalarında başladı. sezon sonu indirimlerinin de olduğu bir zamana denk gelen 14 şubat sevgililer günü hediyelerinizi çokta uyguna getirebilirsiniz. genellikle sevgilier günü hediyesi bayanlar için yazılıyor,çiziliyor ancak nedense erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi veya eşe/kocaya sevgililer günü hediyesi yazılarına pek rastlayamıyoruz. sanki sevgili denince sadece kadınlar akla geliyor gibi 🙂 veya sevgilier gününde hediye sadece kadınlara alınır gibi bir algı var. fakat beylerin de hediye almaya hakkı yok mu sizce? özellikle de karşındaki kadına değer veren, onu seven ve saygı duyan beylerin. elbette ki diğerleri kategorimiz dışında kalıyor çünkü kadına değer vermeyenin bırakın sevgililer günü hediyesini, yüzüne tükürülmeye bile hakkı yok diye düşünüyorum (tükürüğünüze yazık çünkü)

sevgililer günü hediyeleri erkek için

erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi arıyorum diyorsanız buradaki hediye alternatiflerinden biri belki de partnerinize çok uygun olabilir! ancak unutmayın ki evlenince sevgililik bitmiyor, ki bence özellikle eşlerin bu tür günleri kutlaması daha önemli evliliğin aşkı öldüreceğini düşününenler acaba evliliklerini yaşatmak ve aşklarını taze tutmak adına hangi fırsatları değerlendirebiliyor ve bu tür günleri eşleriyle kutluyor? eşler bu günleri fırsat bilip evliliklerini canlandırmaya çalışırsa ve birbirlerine sevgili gözüyle bakmaya devam ederse elbette ki aşkları da taze kalabilir ve flört dönemlerindeki gibi heyecanlı bir aşk yaşamaları da mümkün olabilir. yani anlayacağınız üzere sadece erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi alınmaz, eğer evliyseniz kocanıza sevgililer günü hediyesi alabilirsiniz. o size almıyorsa bile almalısınız belki içindeki hisleri canlandırabilir ve size karşı olan bakış açısını küçücük bir hediye ile değiştirebilirsiniz. hediyeleşmek sevgiyi getirir. tabi eğer karşınızdaki kişi maddiyatçı biriyse küçük hediyeler elbette ki onu mutlu etmez, zaten hanımından maddiyat bekleyen erkeğe de hediye almak bana göre aptallıktan başka bir şey değildir, çünkü böyleleri bir çöpü bile hak etmez. aynı şekilde kız arkadaşından büyük hediyeler bekleyen, maddi değeri yüksek pahalı hediyeler bekleyen erkekler de asla ama asla hediyeyi hak etmez, hele de eğer kendileri size böyle hediye vermiyorsa ve sizden böyle büyük hediye beklentisindelerse onlara sakın ama sakın hediye almamanızı nasihat edebilirim. sizi kullanmaya çalışanlara asla fırsat vermeyin kızlar..

erkeğe hediye seçme işi biraz daha zordur çünkü kadına hediye seçerken çeşit daha fazladır ama erkeğe hediye seçerken seçenekler biraz daha kısıtlıdır. öncelikle erkek arkadaşınızı ya da eşinizi ne kadar tanıdığınıza bağlı olarak hediye seçmeniz kolaylaşabilir. Erkeğe hediye seçiminde, erkek arkadaşınızın/eşinizin nelerden hoşlandığını düşünün, hobilerini ve günlük hayatta nasıl giyindiğini, ne tür aksesuarları sevebileceğini düşünün. bunları düşündükten sonra hediye seçiminizi daha kolay yapabilirsiniz. ama hala seçemiyorsanız benim size önereceğim sevgililer günü hediyeleri erkek için erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi seçeneklerine bir göz atabilirsiniz..

bütçeniz yetiyorsa ve gerçekten buna layıksa şık bir kol saati

eğer giyiyorsa şık bir spor ayakkabı

bütçeniz kısıtlıysa beraber gideceğiniz bir filme iki bilet

teknolojiyle ilgili ise telefonu, laptop ya da tableti ile alakalı bir aksesuar (mesela laptop için sırt çantası veya kulaklık gibi)

tarzına uygun bir sweatshirt -kendinize de aynısından alıp sevgili kombini yapabilirsiniz-

sigara içiyorsa şık bir çakmak ya da tabaka kutu. beraber bir fotoğrafınızın basılı olduğu bir çakmak da olabilir mesela..

eğer ilgileniyorsa şık bir tesbih

dini duyguları olan biriyse dinine uygun bir kitap (mesela müslümansa ve islami duyguları varsa erkekler için ilmihal kitabı, fıkıh kitabı veya islami evlilik ile ilgili kitaplar alınabilir)

onun sevdiği renk ve desenlerde kendi öreceğiniz yün atkı bere takımı ama örgü örmeyi bilmiyorsanız ya da vaktiniz yoksa hazır yün kasket şapka ve atkıdan oluşan bir set de olabilir

eğer aksesuar takıyorsa tarzına uygun deri ya da gümüş bir bileklik, gümüş bir yüzük

tuttuğu takımın forması veya başka bir kıyafeti

kaliteli bir parfüm

evde vakit geçirmeyi seven evcil biriyse tarzına uygun sevimli bir ev giyim (pijama takımı ya da eşofman altı gibi) ayrıca sevgililer günü için benzerini kendinize alarak çok cici bir sevgili kombini de yapabilirsiniz.

gerisi hayal gücünüze kalmış arkadaşlar. ama lütfen unutmayın, gerçekten size ve sevdiklerinize değer veren, ilgi alaka gösteren ve seven biriyse ona hediye alın. yoksa ona hediye almanız gelecekte size pişmanlık olarak geri dönebilir. sevgiler ..

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.