ipekyol 2014 sezon seri sonu büyük kış indirimleri

ipekyol 2021 sezon seri sonu büyük kış indirimleri

ipekyol 2014 sezon seri sonu büyük kış indirimleri ipekyol kış koleksiyonu yeni sezon sonu indirimleri başladı

10 Ocakta İpekyol mağazalarına hücuuum 🙂 çünkü ipekyol 2014 sezon seri sonu büyük kış indirimleri 10 ocakta başlıyor. Geniş fırfırlar bluzlara hareketli bir form katarken, işlemeler yakalarımızı süslemeye yeni sezonda da devam ediyor. ipekyol kış koleksiyonu yeni sezon sonu indirimleri başladı. Kumaş mixleri ve jean kombinleri, deri ve boncuk birlikteliği, maskülen kesimler, barok motifler, örme elbiseler ve militar kabanların en lüks yorumu İpekyol koleksiyonlarında yer buluyor.

İPEKYOL’DA %70’E VARAN İNDİRİM 10 OCAKTA BAŞLIYOR

Feminen ve şık çizgisiyle dikkat çeken ipekyol’da 10 Ocak Cuma günü %70’e varan indirim başlıyor! ipekyol 2013-2014 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla ulaşılabilir lüks anlayışında cesur bir değişim yaşatan ipekyol’un büyük kış indirimini kaçırmayın!

Sezonu açan 1940’lardan yeni sezon ipekyol etek-ceket döpiyes takımlar, ipekyol pantolon etekler, üst üste giyilmiş etkisi veren katmanlı pantolonlar, asaletin simgesi kaban ve paltolar ile sezonun en önemli parçalarını yeni sezon sonu 2014 ipekyol koleksiyonunda bir araya getiren İpekyol’da sezon alışverişi artık çok daha keyifli! ipekyol kış koleksiyonu yeni sezon seri sonu outlet indirimleri başladı. Elegan bir görünümden, spor-şık bir tarza kadar her zevke uygun en kilit parçaları bir arada bulabileceğiniz İpekyol’da 10 Ocak Cuma günü %70’e varan indirim başlıyor.

Siz de %70’e varan indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız 10 ocak 2013 cuma günü size en yakın İpekyol giyim mağazalarını ziyaret edebilir ya da www.ipekyol.com.tr’den online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

One comment

  1. gayet güzel görünüyorlar İPEKYOL’DA %70’E VARAN İNDİRİM 10 OCAKTA BAŞLIYOR

Comments are closed.